הבטחה לעבודה בסוף הלימודים יש דבר כזה?

1952729-min

כאשר אנשים עם תואר שני ושלישי יושבים מובטלים, כנראה שלאף אחד אין ביטוח. סטודנטים רבים לאחר שנות לימודים ארוכות מגלים את הפרצוף האמיתי של השוק, אין מי שייקח אותם.

למרות שהם חלמו על עבודה מאתגרת, כיפית, מהנה שתביא להם סיפוק הדרך לשם לא תמיד קצרה.

אמנם נכון שהחברות יודעות לשים את הידיים על העילויים שיש בכל תחום, אולם רוב הסטודנטים גם אם הם טובים הם לא מגיעים לביצועים של מכונות העבודה שמצויים בכל אוניברסיטה בבודדים בלבד.

אז מה עושים? מכללות שמלמדות אבטחת מידע מציעים עבודה בסוף הלימודים עם התחייבות. איך זה עובד והאם זה באמת אפשרי? כל התשובות כאן למטה.

הבטחה לעבודה בסוף לימודים:

בגלל המצוקה שבמציאת עבודה לאחר הלימודים וכן בגלל התחרות הרבה בין מוסדות הלימוד על קהל הסטודנטים, ישנם מקומות שיציעו לכם ואף יבטיחו לכם עבודה בסוף הלימודים.

בא נבדוק את הדברים, האם זה אכן הגיוני? החברות שמעסיקות את החבר'ה הצעירים שסיימו את קורס סייבר למתחילים משיגות הסכם עם אותם מכללות. זה יכול להיות לשלם שכר פחות מהממוצע בשוק בתמורה למכסה של תלמידים שיתקבלו לעבודות.

אבל כמובן ששום חברה לא יכולה לאפשר לעצמה לקבל אנשים שאמנם הצליחו לעבור איך שהוא את מסלול הלימודים אבל לא מעבר לזה. כל חברה שואפת לעובדים מצוינים משום שהם, בסופו של יום, קובעים את התוצאות של החברה במידה רבה.

לכן, על פי רוב, המכללה תציב דרישות מינימליות להבטחה לקבל עבודה בסיום הקורס. לא כל מי שעבר את הקורס מסודר עם עבודה, ממש לא, נדרשים פרמטרים ספציפיים של הצלחה במבחנים כדי לקבל עבודה בתחום באופן וודאי.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

שף עד הבית

למה כדאי לקחת שף עד הבית

עד לפני כמה שנים התופעה של שפים העובדים בבית פרטי הייתה שמורה לבני אצולה בלבד, לאלו שהיה להם את הכסף לשכור את השירותים הללו. אבל

קרא עוד »
מגשי אירוח בהרצליה

מגשי אירוח בהרצליה

כל מי שביקר בהרצליה בתקופה האחרונה לא היה יכול להתרשם משני דברים מרכזיים. האחד זה העובדה כי הרצליה היא בית לכמה מחברות ההייטק המובילות בארץ

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה