איתור כספים בעזרת משרד האוצר

איתור כספים

המודעות לקיומם של כספי פנסיה אבודים תפסה בשנים האחרונות תאוצה בעקבות תוכניות טלוויזיה ופרסומים שונים באינטרנט העוסקים הנושא. נמצא כי מאות ישראלים פנו לחברות הביטוח השונות במטרה למצוא כספי פנסיה אבודים. ההערכה היא כי בשוק הפנסיוני רוב הכספים האבודים נמצאים בחשבונות הגמל ובקרנות הפנסיה הוותיקות. משרד האוצר הרים את הכפפה והוא עוזר כעת באיתור כספים.

אם כן, מהם בעצם כספים אבודים?

מעבר דירה ושינוי מגורים, החלפת מקום עבודה, עבודות קצרות ומזדמנות הנפוצות אצל צעירים וסטודנטים , מוות של קרוב משפחה – כל אלה סיבות שבגללן כדאי לפנות לשירות איתור כספים כדי  להבין לעומק את הנושא, כדאי לפנות לצוות של חברה מקצועית העוסק באיתור כספים, דוגמת חברת מניב, חברה ותיקה שהמוטו שלה הוא בראש ובראשונה טובת הלקוח.

לכל אחד מאתנו ישנה קרן פנסיה או קופת גמל ממקום עבודה. עם השנים אנשים מחליפים מקומות עבודה ואינם יודעים כיצד מנוהלים כספי הפנסיה שלהם ומהם גובה דמי הניהול שנגבים מהם. במצב הזה חשוב לאתר את כל הכספים האלה ולנהלם בצורה נכונה. תוכלו להיעזר באתר של משרד האוצר כדי לבדוק אם יש כספים השייכים לכם, אך כדי לגלות מידע רב יותר חשוב להיעזר באנשי מקצוע המיומנים באיתור כספים.

למי צריך לפנות כדי לאתר את הכספים שמגיעים לנו?

כדאי לפנות לחברה מנוסה שמתמחה בתחום של איתור כספים אבודים כדי לספק ללקוח תמונת מצב ברורה יותר על מצבו הכלכלי. חשוב לשים לב למקצועיות ולאחוזי ההצלחה בנושא כמו גם ליחס האישי לכל אדם שמעניק הצוות של החברה ללקוחותיו. מעבר לכך, כדאי לבדוק את הניסיון של החברה בתחום איתור כספים אבודים ולהתייעץ עם אנשים שכבר עברו את התהליך אצל אנשי מקצוע.

למה חשוב להיעזר בחברה המאושרת על ידי משרד האוצר?

הזנת מספר תעודת הזהות באתר אינטרנט של משרד האוצר מציבה בפני הלקוח בעיות הקשורות בחוק מאגרי מידע ובהגנה על הפרטיות ובכך יוצרת פרצה להונאה. פנייה לאנשי המקצוע מונעת בעיה זו, ומנגישה ללקוח את השירותים השונים בצורה המקצועית והטובה ביותר עבורם. מעבר לכך, חשוב להביא בחשבון כי משרד האוצר מציג מידע מוגבל על הכספים האבודים שלכם, בעוד חברת מניב יכולה לספק לכם את כל המידע הדרוש על מנת להגיע אל הכספים במהירות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מצבות מסלעים

מאמר זה הולך להתמקד במצבות סלע. אני הולך לדבר על הסוגים השונים של מצבות סלע ועל ההיסטוריה שמאחוריהם. אעבור גם על סוגי המצבות השונות וכיצד

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה