מתנות פרידה לעובדים עם ערך של תרומה לקהילה – איך רוכשים מתנה בצורה נכונה?

אחת המתנות החשובות ביותר שאנחנו יכולים לקנות לעובדים שלנו, ניתנת דווקא ברגע האחרון. קרי, כשהם עוזבים את העבודה. מתנת פרידה, בין אם זה כשעובד מחליט להתפטר ולעבור לחברה אחרת ובין אם זה כשעובד מחליט לפרוש ולצאת לפנסיה, היא כנראה המתנה החשובה והמרגשת ביותר שנקנה לעובד שלנו.

להבדיל נניח ממתנות יום הולדת או מתנות לרגל קידום כזה או אחר, אזי שמתנת פרידה היא ייחודית, גם בגלל העובדה שהיא יוצאת דופן, חד פעמית, וגם בגלל אופי האירוע. כשאנחנו רוכשים מתנה כזו, יש בכך מסר מסוים, אמירה מה אנחנו חושבים ומה אנחנו חשים כלפי העובד. לכן חשוב לנו לקנות מתנה ייחודית ולא רגילה.

אנחנו יכולים לבחור מתנות פרידה לעובדים שיש להן ייחוד מבחינת האופי והסגנון שלהן, אך אנחנו יכולים גם לקנות מתנה מקורית במסר שהיא מעבירה, למשל, מעצם זה שהיא מהווה סוג של תרומה לקהילה.

מה זה אומר מתנה עם תרומה לקהילה?

בניגוד למה שהרבה אנשים אולי יחשבו, לא מדובר במתנה בה הגורם המקבל נותן משהו לקהילה במקום ליהנות מהמתנה, כפי שנהוג לא פעם, למשל בהזמנות או מתנות מסוימות לאירועים. מדובר על מתנה שעצם הרכישה היא תרומה לקהילה.

הדוגמא הטובה ביותר, הן מתנות שיוצרו או נארזו על ידי אנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים, אשר עובדים במפעל מוגן וכל המהות של המפעל והגורמים שעובדים איתו, היא לאפשר לאותם אנשים להחזיק במקום עבודה בצורה סדירה. כך הם יכולים לייצר ולשווק את המוצרים השונים לקהל הרחב.

יש בכך תרומה לקהילה, מאחר ואם לא יקנו את המוצרים אזי שהמפעל ייסגר ולא תהיה אפשרות לעבוד בשום מקום.

>מעוניינים לרכוש מתנות עם תרומה לקהילה? בקרו באתר נונה מתנות ובחרו לכם את המתנה המדויקת עבורכם

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

שלמה ונטורה חברת נדל"ן

שלמה ונטורה הוא בעליה של חברת מנהל מגורים ישראל. חברה זו היא אחת מהחברות היותר מצליחות בתחום הנדל"ן בארץ ורבים מהישראלים, רוכשים את הדירות שלהם

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה