פינוי בינוי זכויות הדייר – כל מה שצריך לדעת

אם אתם רוצים להכיר את התחום של פינוי בינוי קצת יותר לעומק, המאמר הבא בשבילכם. בארץ, בשנים האחרונות יש גל מאוד גדול של קבלנים ויזמים שפועלים במסגרת פינוי בינוי.

הקונספט הוא די פשוט. אם אתם בעלי דירות ישנות, בפרט אם זה באזור מבוקש, הדירה שלכם יכולה להכפיל את השווי שלה בלי מאמץ ואת זה הקבלנים יודעים.

הם גם יודעים שהרווח שהם יוכלו לעשות על פרויקט כזה יכולה להיות מאוד רווחית עבורם מהסיבה הפשוטה, הם לא צריכים לרכוש שטח ובסך הכול מדובר בעלויות בנייה.

כמובן שמחיר הדירה נקבע לפי מיקום ולא לפי עלויות בנייה ולכן, עסקה כזו משתלמת במיוחד עבורם.

תהליך כזה לא קורה ביום אחד, אולם אם אתם רוצים להכיר יותר את התהליך ולדעת אם זה שווה לכם, פשוט המשיכו לקרוא.

צרו קשר עוד היום עם עו"ד תכנון ובניה.

פינוי בינוי זכויות הדייר:

אם אתם רוצים לדעת מה הזכויות שלכם כאשר מתחילים הליך של פינוי בינוי, אז כמה דברים. ראשית, אתם צריכים לעמוד על הזכויות שלכם בכל מה שאתם מקבלים מהיזם כבר בהתחלה. כלומר, אתם לא חותמים על העסקה עד שאתם מוודאים שהוצאתם ממנה את המקסימום.

חשוב להבין שהקבלנים גורפים רווחים מאוד גדולים מכל מהלך של פינוי בינוי ולכן, אל תחששו לבקש יותר כי בדרך כלל אתם גם תקבלו.

בנוסף, אם אתם רוצים תנאים יותר טובים בתהליך עצמו של הפינוי בינוי, אתם יכולים גם לקבל וזאת על ידי הצבת תנאים מראש עם הקבלן והסכמים על התנאים במשך התהליך של הפינוי בינוי.

לסיכום וסיום, גם התנאים שילוו את הפרויקט, כמה הם יהיו טובים, תלויים בהסכמים שלכם מול הקבלן.

מוזמנים לפנות אלינו – https://weislaw.co.il/.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

נדלן ביוון

למה להשקיע דווקא ביוון?

משקיעים רבים מכל רחבי הארץ בוחרים בשנים האחרונות להשקיע את כספם מעבר לים. ישנן כמה סיבות מרכזיות שגורמות לרבים להתחיל לרכוש דירות דווקא ביוון. הסיבה

קרא עוד »

אינסטלטור בירושלים

האינסטלטור הוא אדם חשוב מאוד בחברה שלנו. הוא עוזר לנו בסוגים שונים של בעיות ופותר אותן ביעילות. האינסטלטור צריך להיות הראשון שאנחנו חושבים עליו כשאנחנו

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה