איך עושים החזר מס

איך עושים החזר מס

ישנן דרכים רבות כדי לקבל החזרי מס לשכירים. לא פעם אנשים פרטיים ובעלי עסקים לא ממש יודעים על הזכויות שלהם ובכלל, על ההחזרים שלהם הם זכאים מההוצאות הרבות שהיו להם על הוצאות של שנה שלמה ומפספסים את החזרי המס המגיעים להם.

איך עושים החזר מס

פתיחת עסק משלכם, בהחלט מגדיל את כמות הרישומים שאתם צריכים לעשות לצרכי מס. כשאתם חופרים בין קופסאות הקבלות העסקיות שלכם, קל לקנא באנשים שצריכים להזין רק הכנסה ולא מעבר לזה – בדיוק כמו שכירים.

עם זאת, כעצמאיים, אתם מקבלים כמה הקלות מס שחבריכן העובדים השכירים אינם מקבלים. לדוגמא, עובדים יכולים לנכות הוצאות מסוימות, אך רק לאחר שהן עולות על 2 אחוזים מההכנסה ברוטו המותאמת שלכם.

ניקוי הוצאות

אתם יכולים לנכות את ההוצאות העסקיות שלכם – וההוצאות אפילו מקטינות את הביטוח הלאומי שלכם ואת מס הרפואה, שאתם משלמים עליו בצורה של מס לעבודה עצמית.

טיפים אלה בנושא עצמאיים, עשויים לשפר את רמת ההכנסות שלכם. כך תוכלו לנצל את הזכויות שלכם מהמדינה ולא להשאיר מאחור אף לא שקל אחד, קבלו מידע נוסף באתר החזרי מס Money Back.

הוצאות לצורך החזר מס

תמיד, בכל עסק, יש עלייה במכירות הציוד העסקי בסוף השנה – וזה לא לגמרי בגלל שמחשבים ומדפסות הם מתנה פופולרית לחג.

אם אתם קונים נכסים עסקיים עד ליום 31 בדצמבר, תוכל להתחיל לפחת אותם בשנת המס הזו. ייתכן אפילו שתוכל לקחת ניכוי ולהוציא את כל עלות הנכס בשנה אחת. התייעצו עם רואה החשבון שלכם בעניין זה.

הוצאות עסקיות נספרות כמבוצעות בשנה שבה אתם רוכשים אותן, גם אם אתם משתמשים בכרטיס אשראי או בתוכנית תשלום נדחית אחרת כמו צ'קים למשל.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

שמאי להערכת דירה

שמאי להערכת דירה

פעמים רבות, יש צורך בהזמנת שמאי מקרקעין, לצורך הערכת דירה. יכולות להיות לכך סיבות רבות. לפעמים לוקחים משכנתא לצורך שיפוץ, ואז הבנק דורש הערכת שמאי.

קרא עוד »
Business Intelligence

Business Intelligence – BI – מה זה?

BI או בינה עסקית זה שם כולל למערכות מחשוב אשר אחראיות אשר קיבוץ המידע שקיים וזורם בעסק והפיכתו לכלי רלוונטי בעבור מקבלי ההחלטות. בעזרתו כלי

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה