מה צריך לדעת לפני שניגשים למשימת ניקוי שטיח מקיר לקיר?

שטיחים מקיר לקיר נמצאים בחדרי מגורים, חדרי ישיבות, מסדרונות וגם בחדרי המתנה. הם תורמים למראה ולעיצוב וגם מבודדים קור וחום ומעניקים תחושה נעימה למי שיושב או שוכב עליהם. מדובר בשטיחים שהוכנו במיוחד למטרה זו והותקנו על פי מידות שנקבעו מראש. עם הזמן השטיחים צוברים לכלוך, אבק, אדי מים, שערות חלקיקי עור ומזיקים נוספים ואז נדרש ניקוי יסודי שלהם. את השטיחים אי אפשר להזיז ממקומם ולכן נדרש פעולה במקום ורצוי שיבציעו אותה אנשי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון. ניקוי מזדמן של השטיחים הכרחי כדי למנוע בלאי שיוביל לצורך להסיר אותם ממקומם ולהחליפם בשטיח חדש, ולשאת בעלויות כמובן.

מדוע כדאי להזמין ניקוי מקצועי

אם מדובר בבית או במשרד, ניקוי שטיחים מקיר לקיר אינו משימה פשוטה. לעתים יש על השטיח רהיטים וחפצים כבדים שאינם ניתנים להזזה, ובמקרים כאלה פועלים מקצועניפ יידעו למצוא פתרון ולנקות היטב את השטיח מכתמים שונים, כולל כתמים קשים של דם או צבע. ניקוי מקצועי מבטיח מראה מבריק של השטיח, שמעניק הרגשה נעימה ועושה רושם טוב על מבקרים מזדמנים, בניגוד לשטיח מוזנח, אשר פוגל בתדמית שלכם. לרשותם של הפועלים יעמדו חומרי ניקוי מיוחדים שאינם נגישים לקהל בחנויות רגילות והודות לניסיונם יובטח לכם תהליך ניקוי מקצועי וזהיר, אשר ישמור על מראה ואיכות השטיח.

שלבי הניקוי

אם מדובר בנקוי שבועי אז תוכלו להשתמש בשואבי אבק רגיל, אבל בניקוי יסודי רצוי להזמין אנשי מקצוע אשר יידעו לשאוב את האבק והלכלוך ולאחר מכן יקרצפו את השטיח בקצף יבש כדי להחזיר ברק וצבע טבעי. כדאי לעשות מאמץ להסיר מהשטיח את כל הרהיטים האפשריים וזאת כדי להקל על הניקוי.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גילוי אבני חן נסתרות: היתרונות העמוקים של עורך דין מקרקעין
בתחום עסקאות המקרקעין, לעיתים קרובות מזלזלים בתפקידו של עורך דין מקרקעין. אנשי מקצוע משפטיים אלה הם...
קרא עוד »
דצמ 09, 2023
רואי חשבון בראשון לציון – מידע שחשוב להכיר
כל בעל עסק צריך לבצע פעולות שונות בפן הטכני – חשבוני. אלו פעולות בסיסיות שקשורות לניהול תקין של...
קרא עוד »
פבר 26, 2020
מורי נהיגה בנתניה – חפשו אחר אחד באינטרנט
במידה ואתם מעוניינים למצוא מורי נהיגה בנתניה שיוכלו ללמד אתכם בצורה נעימה ומאוד מקצועית אז נמליץ לכם...
קרא עוד »
מרץ 31, 2022