מחיר רואה חשבון

רואה חשבון לעוסקים פטורים

אם יש לכם רואה חשבון ואתם מחפשים אחד חדש או אם אתם עסק חדש אשר זקוק לרואה חשבון, אתם בוודאי תוהים מהו מחיר רואה חשבון. יחד עם זאת, טרם אתם סוגרים עם רואה חשבון רק בשל המחיר שהוא מציע לכם, חשוב מאוד שתדעו שרואה חשבון הוא איש מקצוע שחייב להיבחר בקפידה על מנת שיבצע את עבודתו בעסק בצורה הטובה ביותר ועל כן, חשוב לוודא כי המחיר אותו מציע רואה החשבון תמורת שירותיו הוא מחיר הוגן, אך בד בבד חשוב לוודא כי רואה החשבון מקצועי, מנוסה ואמין ויודע כיצד לבצע את עבודתו.

מחפשים רואה חשבון בקריות? צרו קשר עם מיה לטי >>>

מדוע רואה חשבון חשוב לכל עסק?

התפקיד של רואה חשבון הוא לעשות סדר בעניינים הפיננסיים בעסק, להפיק דוחות חודשיים לעסק הנוגעים להוצאות והכנסות של העסק ונדרשים להגשה חודשית או שנתית על ידי רשויות המס. כמו כן, הוא דואג לתשלום המיסים השוטף בעסק ומאפשר לעסק להתנהל בצורה חכמה מבחינה פיננסית שכן, בהתאם לכל הנתונים שהוא עוסק בהם, בעל העסק יכול לקבל החלטות פיננסיות מושכלות הנוגעות לעסק ולעתידו. רואה חשבון חייב להיבחר בקפידה שכן, רואה חשבון שלא מבצע את תפקידו בצורה מדויקת יכול לפגוע באופן משמעותי מאוד בעסק שלכם.

כמה יעלו לכם שירותיו של רואה חשבון?

אם מדובר על רואה חשבון הרלוונטי רק לצורך הפקת דוח שנתי עבור עוסקים פטורים או מורשים הרי שהוא ידרוש מכם בין 1000 ל2000 ₪ לא כולל מע"מ.

דוח שנתי עבור חברות בע"מ יעלה כ5000 ₪ לחודש לפני מע"מ או קצת יותר.

דוח שנתי לשכירים יעלה סביב 1400 ₪ לא כולל מע"מ

פתיחת תיק במס הכנסה תעלה לכם בין 500 ל1600 ₪ לא כולל מע"מ.

שעת ייעוץ בנושאי חשבון ומס לשכירים ועוסקים פטורים ומורשים יעלה לכם בין 350 ל650 ₪ לא כולל מע"מ.

כאשר מדובר על הנהלת חשבונות תשלום שוטף לעוסק פטור זה יעלה בין 70 ל120 ₪ לא כולל מע"מ לחודש. לעוסק מורשה בין 150 ל230 ₪ לא כולל מע"מ לחודש, לחברה בע"מ זה יעלה בין 500 ל650 ₪ בחודש.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה