איך ניתן לממש זכויות מכוח פוליסת ביטוח?

1263430 (4)-min

כשאנחנו רוכשים פוליסת ביטוח, באופן טבעי, המטרה שלנו היא לממש את הזכויות שעומדות לרשותנו בזכות הפוליסה. בין אם מדובר בביטוח בריאות, חיים, רכב, דירה או כל סוג אחר של פוליסה.

על מנת לממש את הזכויות שלנו מכוח הפוליסה שעומדת לרשותנו, אנחנו צריכים כמובן הוכחות וסיבות. נניח, אם אנחנו רוצים להשתמש בפוליסה ולנצל את הזכויות שעומדות לרשותנו, אנחנו צריכים לעמוד בפני מקרה, מצב, בו אנחנו יכולים לעשות זאת מסיבות מוצדקות, אך מעבר לכך, אנחנו צריכים להשתמש בשירותיהם של עורך דין ביטוח שיכול לעזור לנו בנושא.

ישנן שתי סיבות מדוע אנחנו צריכים להיעזר בעורכי דין בשביל לממש זכויות. ראשית, הם ידעו כיצד לקרוא את הפוליסה בצורה נכונה ולבחון אותה על בסיס החוק ועל בסיס תקדימים משפטיים, בשביל שבסופו של דבר יוכלו להגיש תביעה בצורה נכונה ומסודרת כנגד חברת הביטוח.

שנית, צריך לזכור שחברת הביטוח תשתמש בכל הכוח שעומד לרשותה בשביל להגן על עצמה. מדובר בעסק שלא מוכן להפסיד כסף. לרשות החברה עומדת סוללה של עורכי דין, אם אנחנו נגיע בלי עזרה משפטית ראויה, לא נוכל להתמודד מולה.

מה צריך לשים לב כשמבקשים לממש זכויות ביטוח

ראשית, יש צורך לוודא שברשותנו כל המסמכים הנדרשים בשביל לבצע את התהליך בצורה נכונה ומסודרת, אנחנו לא יכולים לבקש לממש זכויות אם אין לנו את המסמכים הנדרשים לכך.

שנית, אנחנו צריכים לוודא שהגשת המסמכים מתבצעת בזמן, בצורה נכונה ומסודרת, בדיוק כפי שמצופה מאיתנו.

שלישית, התהליך חייב להתבצע בתום לב. כלומר, אנחנו לא יכולים לנסות "לעבוד" על המערכת, ולעשות דברים שעלולים להיראות לא ישרים, שכן אז אין שום סיבה שבית המשפט יקבל את הטענות שלנו.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

קייטרינג לחינה

אם הילדה שלכם מתחתנת או שהבן שלכם הציע והתאריך לחתונה נקבע אז דבר ראשון מזל טוב! כמובן שאם אתם נולדתם בישראל ואתם בני עדה שנוהדגת

קרא עוד »
תרגום נוטריוני

תרגום נוטריוני – כל מה שחשוב לדעת!

תפקיד הנוטריון הנוטריון הוא עורך דין שקיבל הסמכה ממשרד המשפטים. האישור מקנה אפשרות לערוך מסמכים משפטיים. החתימה של הנוטריון נחשבת אמינה, היא נחשבת כתעודה ציבורית

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה