איך ניתן לממש זכויות מכוח פוליסת ביטוח?

כשאנחנו רוכשים פוליסת ביטוח, באופן טבעי, המטרה שלנו היא לממש את הזכויות שעומדות לרשותנו בזכות הפוליסה. בין אם מדובר בביטוח בריאות, חיים, רכב, דירה או כל סוג אחר של פוליסה.

על מנת לממש את הזכויות שלנו מכוח הפוליסה שעומדת לרשותנו, אנחנו צריכים כמובן הוכחות וסיבות. נניח, אם אנחנו רוצים להשתמש בפוליסה ולנצל את הזכויות שעומדות לרשותנו, אנחנו צריכים לעמוד בפני מקרה, מצב, בו אנחנו יכולים לעשות זאת מסיבות מוצדקות, אך מעבר לכך, אנחנו צריכים להשתמש בשירותיהם של עורך דין ביטוח שיכול לעזור לנו בנושא.

ישנן שתי סיבות מדוע אנחנו צריכים להיעזר בעורכי דין בשביל לממש זכויות. ראשית, הם ידעו כיצד לקרוא את הפוליסה בצורה נכונה ולבחון אותה על בסיס החוק ועל בסיס תקדימים משפטיים, בשביל שבסופו של דבר יוכלו להגיש תביעה בצורה נכונה ומסודרת כנגד חברת הביטוח.

שנית, צריך לזכור שחברת הביטוח תשתמש בכל הכוח שעומד לרשותה בשביל להגן על עצמה. מדובר בעסק שלא מוכן להפסיד כסף. לרשות החברה עומדת סוללה של עורכי דין, אם אנחנו נגיע בלי עזרה משפטית ראויה, לא נוכל להתמודד מולה.

מה צריך לשים לב כשמבקשים לממש זכויות ביטוח

ראשית, יש צורך לוודא שברשותנו כל המסמכים הנדרשים בשביל לבצע את התהליך בצורה נכונה ומסודרת, אנחנו לא יכולים לבקש לממש זכויות אם אין לנו את המסמכים הנדרשים לכך.

שנית, אנחנו צריכים לוודא שהגשת המסמכים מתבצעת בזמן, בצורה נכונה ומסודרת, בדיוק כפי שמצופה מאיתנו.

שלישית, התהליך חייב להתבצע בתום לב. כלומר, אנחנו לא יכולים לנסות "לעבוד" על המערכת, ולעשות דברים שעלולים להיראות לא ישרים, שכן אז אין שום סיבה שבית המשפט יקבל את הטענות שלנו.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יזמות נדלן – הכנסה פסיבית
אין ספק כי כסף הוא דבר חשוב מכיוון שהוא מאפשר לנו לחיות את חיינו ולא פחות חשוב מכך לדאוג כי עתיד ילדנו...
קרא עוד »
יול 03, 2019
יועץ מס בפתח תקווה – למה נכון לשכור את שירותיו
אחד הנושאים המהותיים והמשפיעים על חיינו, לא רק כחברה אלא כפרטים בודדים, בין אם אנחנו רווקים או בכל...
קרא עוד »
ינו 24, 2022
רואה חשבון לעוסקים פטורים – איך לבחור חברה נכונה
רוב האזרחים שפותחים תיק כעוסק פטור, הם חסרי ניסיון בתחום העסקי. הם מתחילים בקטן ומקווים לצמוח כלפי...
קרא עוד »
אוק 13, 2020