הגיע הזמן להשתדרג עם מתקן לסבון ידיים בשירותי המשרד שלכם

הגיע הזמן להשתדרג עם מתקן לסבון ידיים בשירותי המשרד שלכם

מתקן לסבון ידיים הוא חיוני בכל מקום שבו יש אנשים. על אחת כמה וכמה במקום העבודה, שם באים במגע עם אנשים לא מוכרים, נוגעים בחפצים שונים ופשוט רוצים לשמור על הבריאות.

אז איך מתקן לסבון ידיים יכול לשדרג לכם את המשרד?

סוגי מתקן לסבון ידיים למשרד

כיום ניתן למצוא אינספור סוגים של מתקנים לסבון ידיים במשרדים, בבתים ובכל מקום בו שוהים בני אדם. מרבית המתקנים הללו מצריכים לחיצה עם יד אחת, כדי למזוג סבון נוזלי ליד השנייה.

אבל המתקנים המומלצים באמת הם אלה שלא מצריכים מגע יד כלל, כדי לקבל סבון על כף היד.

מתקנים אלה מצוידים בעינית קטנה, המזהה את כך היד שלכם מתחת לפתח יציאת הסבון ומאפשרת לכם לנקות היטב את הידיים שלכם, בלי לגעת במתקן.

יתרונות מתקן סבון ידיים אוטומטי

מתקן לסבון ידיים במשרד, שמוציא סבון ללא מגע יד ,מאפשר להימנע ממגע במתקן. היתרון העיקרי הוא כמובן שמירה על היגיינה אופטימלית, בזכות הימנעות ממגע במתקן שכולם נוגעים בו, לאחר שהם יוצאים מחדר השירותים, או כאשר הידיים שלהם מלכתחילה מלוכלכות ומלאות חיידקים.

יחד עם זאת, מתקן אוטומטי לסבון, מאפשר לכם גם לחסוך בהוצאות על סבון, שכן הוא מוציא כמות מדודה ומדוייקת של סבון בכל פעם ואינו מאפשר בזבוז מיותר של סבון.

לבסוף, מתקן סבון למשרד, ללא מגע, משדר רמה גבוהה של ניקיון וגם קצת יוקרה, שרק מגבירה את התחושה הנעימה ואת המעמד של המשרד בעיני הלקוחות והעובדים.

לסיכום,

מתקן לסבון ידיים במשרד הוא חובה, אבל איזה סוג של מתקן הכי מתאים לכם? דברו איתנו ונשמח לעזור לכם לבחור!

היכנסו עכשיו לאתר: http://www.promotion-il.co.il/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

איך בודקים את שער אתריום?

אם הגעתם לכאן אתם בוודאי מחפשים מידע אודות אתריום עם דגש על שער אתריום עדכני. המטבעות הדיגיטליים צפויים לשנות את העולם ולכם יש הזדמנות לקחת

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה