איך לבחור חברת סקרים

חברת סקרים

אחד הגורמים המקצועיים, המשמעותיים ביותר שיכולים לעזור לנו לדעת מה הציבור רוצה, מה הציבור מחפש, במה הוא מאמין, אלה סוקרים מקצועיים. זה נכון שאנחנו מקשים למכור מוצר או לספק שירות מסוים, וזה בוודאי נכון כשאנחנו מבקשים לרוץ למשרה פוליטית כזו או אחרת.

עבודה עם חברת סקרים היא דבר מאוד מקובל היום. אין איש ציבור שמחליט מה לעשות ומה לומר, בלי שהוא בודק קודם לכן עם חברת סקרים, כיצד עליו לנהוג. יש הסבורים שיש בגישה זו בעייתיות, שכן לא תמיד צריך לעשות מה שדעת הקהל רוצה, לא תמיד זה נכון, אך יש אחרים הסבורים שדווקא גישה זו נכונה, הרי אם אנחנו רוצים לקבל תמיכה בצעדים שלנו, עלינו לעשות מה שהציבור מעוניין שיתבצע.

השאלה היא, כיצד בוחרים חברת סקרים. ישנן לא מעט חברות שעובדות בשוק, חלקן מתמחות בסקרים לעסקים בלבד, אחרו מבצעות גם סקרים פוליטיים. כל אחד יבחר חברה על פי מה שהוא מחפש. אך מעבר לכך, יש מספר דברים שצריך לשים לב אליהם.

טיפים לבחירת חברת סקרים

ראשית, יש לבחון עד כמה החברה מקצועית, מנוסה, כמה שנים היא בתחום והאם אנחנו יכולים לסמוך עליה שתדע לבצע את העבודה, על הצד הטוב ביותר.

שנית, יש לבחון עד כמה החברה מהימנה. במקרה של סקרי לקוחות, זה יכול להימדד בין היתר על ידי ניסיון העבר. בוחנים סקרים ישנים ועד כמה הם מתאימים לתמונה שבסופו של דבר השתקפה במציאות. קל לראות את זה בסקרים פוליטיים, אך גם בסקרים עסקיים אפשר למצוא לכך סימוכין.

שלישית, יש לבחון את שיטות הפעולה של החברה ומעבר לכך, יש לבחון מה קהל היעד של החברה ומה גודל המדגם איתו היא עובדת.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

עבודות זמניות

למה מתאימות עבודות זמניות

עבודות זמניות יכולות להיות דרך מצוינת לעשות לא מעט כסף, אך העבודות הללו אינן מתאימות לכל אחד. הפיתוי לעבוד בעבודות מהסוג הזה הינן קורצות במיוחד,

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה