סקידים לתעשייה

סקידים הם סוג של צינור המשמש ביישומים תעשייתיים. הם מיועדים לשימוש עם מערכות צנרת אחרות ויש להם הגבלת משקל של עד .

החלקות הן בעיה נפוצה במערכות צנרת תעשייתיות. ניתן למצוא אותם ביישומים תעשייתיים רבים, כולל צינורות, מיכלים וציוד אחר. החלקות הללו עשויות בדרך כלל מפלדה או אלומיניום ונועדו לעמוד בלחץ גבוה, טמפרטורה ורעידות. החלקים משמשים להובלת צינורות, כבלים ופריטים אחרים על ידי הרצתם על פני משטח. הם משמשים גם לחיבור צינורות יחד או לנשיאת חפצים גדולים. הם יכולים להיות בכל צורה או גודל, אבל הם בדרך כלל בצורת גלילית.

מושג החלקה אינו חדש. למעשה, זה קיים כבר יותר ממאה שנה. אבל הרעיון שימש רק בעשור האחרון לערך כדי לפתור בעיה ספציפית: איזון צינורות על החלקה.החלקים משמשים כדי למנוע מצינורות הנירוסטה לנוע כשהם מחוברים זה לזה. הם מונחים על הצינורות כדי למנוע מהם לזוז כשהם מחוברים זה לזה.

אך סקידים יכולים לעזור לנו? 

סקידים הם פתרון לבעיה זו בכך שהם נותנים לחברות דרך לייצר פלדת אל חלד משלהן מבלי להשקיע במכונות וטכנולוגיות יקרות. סקידים הם בעצם חלקים גדולים של נירוסטה שניתן לייצר בקנה מידה עם השקעה מינימלית ועלויות עבודה מינימליות. תהליך ייצור החלקות הוא די פשוט: אתה פשוט קונה יריעות נירוסטה, חותך אותן לגדלים שאתה צריך ואז מרתך אותם יחד באמצעות ציוד ריתוך מיוחד.

סקידים לצנרת נירוסטה נמצאים בשימוש כבר זמן רב, אך מכיוון שאנו יודעים שיש כמות מוגבלת של מקום פנוי במקומות העבודה והמשרדים שלנו, לא קל להניח החלקות על הצינורות מבלי לעשות יותר מדי רעש. החלקים הומצאו על ידי מהנדסים ומעצבים, אך השימוש בהם לא היה נפוץ עד כה. רק לאחרונה החלו החלקות הללו להיות פופולאריות בגלל הרבגוניות והביצועים האיכותיים שלהן.

לרכישת ציוד וצנרת לתעשייה >>>

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

לימודי אנגלית עסקית

לימודי אנגלית עסקית

עם כל הכבוד ללימודי אנגלית מהאמבטיה או מעיתונים כאלה ואחרים בשפה האנגלית, הרי שאם אתם רוצים ללמוד אנגלית עסקית בצורה מקצועית תצטרכו קורס לימודי אנגלית

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה