לפני שפותחים משרד, כדאי לדעת כמה עולה האחזקה שלו

כמה עולה אחזקת משרד

להקים עסק זה דבר אחד, ולחפש אחר משרד שבו העסק יכול להתנהל זה דבר שני. כמעט כל סוג של עסק חייב חלל שבו הכל מתנהל בהתאם לצרכים של העסק, וכאן רבים בוחרים באפשרות של פתיחת משרד בהשכרה. מה שחשוב להבין הוא כי החזקה של עסק עולה הרבה מאוד כסף, בייחוד כשמתקדמים אל עבר שכירות של חלל עבורו. כמה כל זה כבר יכול לעלות? הרבה מאוד כסף שאותו יש לתקצב בצורה חכמה כבר מן הצעד העסקי הפיננסי הראשון, למידע נוסף.

עלות של השכרה

אחת מן העלויות הגבוהות מאוד שאותן משלמים עבור משרד לבית עסק היא עבור השכירות החודשית עם חוזה שנסגר ברוב הפעמים לשנה שלמה. ישנם בתי עסק אשר נפתחים במרכזים מסחריים שם השכירות פר מטר היא מאוד גבוהה, ואת העלות הזו חשוב לקחת בחשבון כדי שההוצאה החודשית לא תהיה גבוהה מידי ביחס אל רמת ההכנסה.

עלות של מלאי

יש לא מעט עסקים אשר עובדים עם מלאי. עם המלאי הזה מתנהל העסק באופן שוטף, כאשר העלות של המלאי יכולה להיות ממש זולה ולהביא אל הכנסה עם אחוזי רווח גבוהים בכל עסקה ועסקה שנעשתה. עדיין, הרכישה של המלאי הזה מתרגמת את עצמה לעוד הוצאה לא קטנה, ואף כזו אשר עבורה עסקים לוקחים הלוואה למימון של אותו המלאי.

עלות של עובדים

כל משרד הוא כזה אשר בו בסופו של דבר יהיה גם צוות של עובדים שמסייעים לתפעול שלו. יש משרדים שבהם יש כוח עבודה גדול וכאלה שבהם יש כוח עבודה מצומצם, בכל מקרה תהיה הוצאה כספית עבור עובד שכיר שההעסקה שלו מחייבת הוצאה כספית שמגדילה אף היא את כלל הוצאות התחזוקה.

עלות של ניקיון ותחזוקה

משרד הוא מקום שצריך להיות מסודר ונעים לעבודה, גם עבור צוות העובדים וגם עבור הלקוחות שמגיעים לשם. דבר זה אומר כי יש להזמין שירותי ניקיון באופן שוטף (בדקו מחיר ניקוי חלונות למשרד בלינק הזה), כדי שהמקום יישאר במצב נקי בכל החלל כולו. זה כולל את הניקיון של הרצפה, הניקיון של החלונות, הניקיון של השירותים  והניקיון של כל עמדות העבודה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה