תפקידו של רואה חשבון יניב ארד

אם אתה זקוק לשירותים הקשורים לבנקאות, עליך לעבור על החשבונות והמסמכים הקשורים אליהם. עם זאת, לא כל הצרכים דומים. אז זה טוב שיש איש מקצוע מומחה לחשבונאות במקום כדי לעקוב אחר כל מה שצריך לתת דין וחשבון. זה יעזור ללקוח ביעילות רבה יותר.

חשוב לרואי החשבון בעת התמודדות עם מגוון רחב של לקוחות ועסקאות פיננסיות, שכן הדבר מצריך היכרות רחבה עם השוק, הבנה מפורטת הן של הצרכים העסקיים של הלקוח והן ביכולתו להתמודד עם צרכים אלו על מנת לספק את השירותים שהוא מציע. צריך בזמן ובמסגרת התקציב. לכן חשוב מאוד שרואה חשבון בתפקיד זה (יניב ארד רואה חשבון למשל) יבין כיצד הוא יכול ליישם ידע זה בעת עבודה על משימות ספציפיות כגון הכנת תקציבים או מתן ייעוץ מס.

רואה חשבון, צריך להיות מודע לתפקיד שממלא רואה חשבון בעסק של היום.

רואה חשבון יכול לעזור לבנות עסק מצליח עם הבנת הנהלת חשבונות. הכישורים, הידע והניסיון שלו או שלה יכולים להיות שימושיים לכל מי שמנסה להצליח בעולם העסקים.

דבר אחד רואי חשבון אישיים עושים בדרך כלל הוא להבין איזו נכסים של חברה עשויים להיות שווים יותר מההתחייבויות שלהם במקרה של פשיטת רגל של חייב. הם גם עוזרים לחברות בכל הקשור לתשלום מס על רווחי חוץ וסוגיות מס אחרות כמו דיבידנדים ורווחי הון, לימוד דוחות כספיים של חברה, ביקורת על ספריה וכו'. בעוד שרואה חשבון כמו יניב ארד רואה חשבון יכול גם לסייע לחברות בכל מיני עניינים פיננסיים כולל תקציבים , מסים ובעיות חשבונאיות אחרות בנוסף לשמירה על רישומים שוטפים על עסקאות קודמות.

רואי חשבון צריכים להיות יצירתיים, בין אם הם כותבים דו"ח או מציגים את השירותים שלהם ללקוחות; הם צריכים לוודא שהעבודה נעשית בזמן ושהתיעוד מורכב היטב.

אז רואה החשבון צריך להיות מסוגל לחשוב מהר ומחוץ לקופסה. זו אחת הסיבות העיקריות מדוע אנו אוהבים תוכנות הנהלת חשבונות.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
למה צריך יועץ משכנתאות פרטי?
האם נוכל להגיד שיועץ המשכנתאות של הבנק נטול אינטרסים? בחלט לא. אין ספק שלא. המטרה של הבנק היא...
קרא עוד »
פבר 12, 2019
הסדרת מעמד לידועים בציבור עם בן זוג זר
ככל שעולמינו נפתח - כך מתרבים הקשרים הזוגיים בין אזרחים ישראלים ובין אזרחים זרים, אין להתכחש לכוחה של...
קרא עוד »
נוב 30, 2020
סקרי סיכונים – לזהות את הסיכונים לפני שהם קורים 
כל עסק עומד בפני סיכונים. הסיכונים האלה יכולים להיות כל דבר, מאסונות טבע ועד התקפות סייבר. ככל שעסקים...
קרא עוד »
יונ 24, 2023