טיפים לקניית כפכפים לנשים

1500099-min

אם את כמוני, סביר להניח שאת משתמשת בנעליים רק כשאת ממש חייבת. אני מתה על נעלי בית, כפכפים, או מה שזה לא יהיה, רק לא נעליים סגורות ולוחצות. ואם את נועלת כפכפים למשך שעות ארוכות, (אבל גם אם לא…) את חייבת לדאוג שהם יהיו נוחים, איכותיים וכאלה שלא יהרסו לך את הרגל.

יכול להיות שתחשבי לעצמך – באמת?! לא ידעתי שיש מה לדעת כשקונים כפכפים. אז כן, יש מה לדעת ולכן אני רוצה לתת לך כמה טיפים שיעזרו לך בעת קניית כפכפים –

איזו מידה אני צריכה –

גם כפכפים, בדומה לנעליים צריכות להתאים למידות הרגל ולכן, כאשר את רוכשת כפכפים תמדדי אותם לפני שאת משלמת. מידה תואמת היא גם פרמטר שיגרום לכפכף להיות לך נוח ותוכלי לנעול אותו למשך שעות ארוכות.

מה הכי מתאים לרגל שלי –

לכל אחת יש מבנה רגל שונה וכתוצאה מכך לא כל נעל שמתאימה לחברה שלך מתאימה גם לך. על כן, בעת רכישת כפכפים, התייחסי גם לנוחות שלך ולא רק ל"מה שהחברה שלי קנתה". בחרי את הכפכף על פי מבנה הרגל שלך ותוודאי כי הוא עומד עלייך טוב וכמובן, שהוא נוח לך…

האם אני אוהבת את הדוגמא הזו –

טעם אישי הוא פרמטר חשוב בעת קניית כפכפים. אם תרצי שהכפכפים ישמשו אותך הרבה ושתהני לנעול אותם, כדאי מאוד שתשימי לב לעיצוב שלהם ולדוגמא שיש עליהם. בחרי את הדוגמא שאת הכי אוהבת ועיצוב נעל שאת הכי מתחברת אליו.

איכות זה שם המשחק –

כפכף איכותי יישאר שלם להרבה זמן, יחזיק את הרגל שלך כמו שצריך, יהיה לך נוח ובקיצור, יבטיח חווית שימוש טובה ואיכותית וכמובן – ארוכת טווח.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה