הקמת עמותה: 7 רעיונות לגיוס כספים מועיל

גיוס כספים לעמותה

הקמת עמותה היא דבר מבורך, שכן ברוב המקרים יש לה מטרות חברתיות או אחרות שנועדו לעזור לכלל. העניין הוא, שזה לא דבר קל. צריך למצוא דרכים שונות כיצד לגייס כספים לשם כך.

7 רעיונות שיכולים לעזור לנו בגיוס כספים

חברות חיצוניות

משום שגיוס כספים לעמותה הפך להיות משימה מורכבת חברות כמו אטלס מייעלות את התהליך. מדובר בחברה שמספקת כלים ואמצעים שונים לצורך גיוס כספים עבור עמותות שונות. כל אחד יכול לקבל הדרכה, כלים ועזרה דרך החברה לצורך גיוס כספים לעמותה כזו או אחרת.

ערבי התרמה

אחת השיטות הכי נפוצות כיום לגיוס כספים, היא דרך ערבי התרמה, אליהם מזמינים בעלי הון, אנשים מוכרים מהחברה, מציגים את החזון של העמותה וכן הרבה פעמים משלבים באירוע הופעה של אמן כזה או אחר. זה הופך את הערב להרבה יותר מיוחד.

גיוס כספים בטלפון

השיטה הישנה והטובה, מקימים מוקד, מגייסים אנשים, והם דואגים לגייס כספים מאזרחים פרטיים דרך הטלפון. אומנם מדובר בסכומים קטנים בדרך כלל, אך כאלה שיכולים ביחד, לייצר סכום גדול.

גיוס כספים באינטרנט

היום נהוג להשתמש בשיטות מתקדמות לגיוס כספים, אחת מהן היא גיוס כספים דרך האינטרנט. באמצעות שיטות שונות, כולל דרך שיתוף התורמים בעמותה בדרכים שונות.

דוכנים באירועים

גם זו שיטה יחסית ישנה אך היא מוצלחת. אנחנו יכולים להקים דוכן במקום מסוים ולהתרים דרכו עוברי אורח שנמצאים במקום.

מודעות בתקשורת

זה אומנם שיטה יקרה וצריך לדעת גם איך להשתמש בה בצורה נכונה, אך יש לה יתרון מאוד טוב, היא לא מחייבת אותנו לגייס כוח אדם בשביל זה וכן היא מאפשרת לנו לקבל חשיפה עצומה, הרבה יותר מכל שיטה אחרת.

ימי פעילויות

העמותה יכולה לארגן ימים מיוחדים, ימי פעילויות לילדים וכדומה, ובדרך לגייס כספים לצרכים שונים.

על מה צריך לחשוב כשמבקשים לגייס כספים?

חשוב לדעת, גיוס כספים זו מטרה ולכן אנחנו צריכים להשקיע זמן ומשאבים בשביל שזה יצליח. צריך לתכנן את זה נכון, על מנת שהמסר שלנו יהיה ברור, בשביל שאנשים באמת ירצו לתרום לעמותה שלנו כמיטב יכולתם.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

יש לכם קרציות בבית? ניתן להזמין שירות של הדברת קרציות לא רק לכלבים. רק תצטרכו לפנות אל חברת הדברה מקצועית שתדע להציע לכם שירות מקצועי ולטפל בקרציות בהקדם האפשרי.

הדברת קרציות לא רק לכלבים

יש לכם קרציות בבית? ניתן להזמין שירות של הדברת קרציות לא רק לכלבים. רק תצטרכו לפנות אל חברת הדברה מקצועית שתדע להציע לכם שירות מקצועי

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה