מה השכירות הממוצעת של נכסים להשכרה ביהוד?

נכסים להשכרה ביהוד

במזרח בקעת אונו במחוז מרכז ממוקמת העיר יהוד. העיר מכילה בתוכה אזורים שונים ונכסים במגוון גדלים. כל מי שיש לו נכס בעיר זו או כל מי שיש לו רצון לשכור נכס בעיר, מתמודד עם השאלה ביחס לעלויות השכירות הממוצעת של נכסים להשכרה ביהוד. חשוב להבין כי בכל עיר ובכל אזור יש כללים אחרים, ואי אפשר להשוות נכס אחד למשנהו מבחינת מחיר השכירות. זאת כי יש פרמטרים שונים שקובעים בסופו של דבר את עלויות השכירות הממוצעת.

פרמטרים שמשליכים על השכירות הממוצעת ביהוד

  • היצע מול ביקוש הוא תמיד היחס שמשפיע יותר מכל על עלויות. של נכסים ולא רק. ככל שיש יותר מבקשים שמעוניינים לשכור את הנכס ויכולים לשלם עליו, כך המחיר יעלה ביחס ישיר. כך שלא תמיד המחיר בסופו של דבר מספר על ערך הנכס ועל חווית המגורים בו. במידה ויש באזור מסוים נכסים שעומדים ריקים המחיר להשכרה באזור יצנח משמעותית על מנת להביא לכך ששוכרים פוטנציאליים יתעניינו בנכס וירצו לשכור אותו
  • המיקום המדויק של הנכס אף הוא מהווה פרמטר בעל חשיבות. זאת כיוון שככל שהנכס נמצא במיקום מבוקש יותר, לרוב מרכזי יותר, כך יהיה לו ביקוש רב יותר והוא יושכר עד מהרה. לא כך לגבי נכסים באזורים צדדים או בעלי חסרונות מסוימים, הם עשויים להיות לא מבוקשים כלל.
  • מצב הנכס הוא נושא בעל חשיבות רבה. אין מי שנוח לו ונעים לגור בבית מיושן שהצנרת רקובה והמרצפות סדוקות. ככל שהנכס במצב טוב יותר כך תעלה השכירות הממוצעת של נכסים להשכרה ביהוד, וניתן יהיה למצוא שוכר שישלם מחיר יקר יותר תמורת המגורים. כך שנכון לשפר את מצב הנכס ולהעלות את ערכו.

המידע באדיבות גיל ששון שיווק נדל"ן

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה