למה מועדון לקוחות הוא קריטי לעסק שלך

מועדון לקוחות

עד שנות ה-90 מי שהיה בבעלותו עסק סביר להניח כי היה מסודר בחיים. בעלי עסקים ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על חנויות בגדים או מוסכים נהנו מרווחה כלכלית עצומה ולא התקשו להרוויח סוכמים יפים מאוד. אך מאז שהשוק הישראלי נפתח לעולם והתחרות גברה ומאז שהוסרו החסמים על בעלי עסקים אנחנו רואים כי ניהול עסק זו משימה מורכבת וקשה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כל בעל עסק צריך לעשות כל מאמץ בכדי לשפר את הרווחיות שלו ובכדי שיוכל להתחרות עם עסקים אחרים. כאן המקום לציין כי אחת הדרכים הטובות ביותר לנהל את העסק שלכם זה באמצעות יצירת מועדון לקוחות. מועדון זה יוצר נאמנות בין הלקוחות ובין העסק ומבטיח כי הלקוחות יעדיפו לקנות בעסק שלכם ולא בעסק אחר וזה שווה המון לכל עסק.

האם אני יכול לנהל לבד מועדון לקוחות?

אך בכדי להבטיח כי מועדון הלקוחות יהיה אפקטיבי אנחנו חייבים להבטיח כי הניהול שלו יתבצע בצורה הטובה ביותר שיש. כאן המקום לציין כי ניהול מועדון לקוחת מחייב מומחיות עצומה ומקצועיות אדירה כפי שמציעה חברת style. לא רק זאת אלא שניהול המועדון דורש גם משאבים גדולים. כך יוצא כי עסקים רבים אינם מקימים מועדוני לקוחות או מקימים מועדון ואז מנהלים אותו בצורה מחפירה אשר רק פוגעת בהם בטווח הארוך. אז מה עסק יכול לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת? התשובה היא שכדאי לעסקים אלו לשקול להוציא למיקור חוץ את הניהול של מועדון הלקוחות. כך תוזילו עלויות וגם תבטיחו כי המועדון ישיג את המטרות שלו בצורה הטובה ביותר.

על מה אני צריך להסתכל כאשר אני בוחר חברה לניהול מועדון הלקוחות שלי?

אם החלטתם לפנות אל מיקור חוץ בשביל חברה שתנהל לכם את מועדון הלקוחות אנחנו מציעים לכם לבחון לעומק כמה מועדוני לקוחות החברה הזאת מנהלת. ככל שהיא מנהלת יותר מועדונים כך סביר להניח יותר כי היא יודעת מה היא עושה וכך ניתן לבטוח בה יותר בניהול המועדון ועל כך אתם צריכים לחשוב.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

שירותי פוליש

האם כל רצפה יכולה לעבור פוליש?

אנשים רבים מעוניינים לעשות פוליש בביתם לאחר שיפוצים בבית או כאשר נכנסים לדירה חדשה. פוליש הוא למעשה פעולה הכוללת ניקיון יסודי של רצפות ולאחר הניקוי

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה