4 טיפים לבחירת פרקט לבית

1893203-min

החלטתם שאתם רוצים לקנות פרקט חדש הביתה? אתם עושים שיפוצים ובפעם הראשונה בחייכם אתם מוותרים על ריצוף רגיל ומעדיפים פרקט? אם כך, אתם צודקים. פרקטים יכולים להפוך כל חלל להרבה יותר יפה ומעוצב, רק נשאלת השאלה: איך בוחרים את הפרקט המושלם? ההמלצה שלנו היא לפעול בהתאם לטיפים הבאים:

  • איכות: חשוב מאוד לקנות רק פרקט איכותי, כי פרקט שאינו איכותי לא באמת יחזיק מעמד לאורך שנים.
  • עיצוב: חשבו האם אתם רוצים פרקט מעוצב עם דוגמאות מיוחדות.
  • צבע: האם יש צבע מסוים של פרקט שאתם מעדיפים לעומת צבעים אחרים? האם אתם רוצים שהצבע יהיה יותר בהיר או כהה?
  • מחירים: אל תשלמו כל מחיר שדורשים מכם ובדקו היטב כמה יעלה לכם התענוג.

איפה כדאי לקנות פרקט?

בין אם אתם רוצים לראות עוד ועוד דוגמאות כדי לבחור את מה שנכון לכם ובין אם אתם לא לגמרי בטוחים ואולי רוצים לקנות שטיח מעוצב לסלון שלכם, כדאי יהיה לחשוב בין היתר איפה אתם רוצים לבצע את הרכישה. יש מגוון רחב של אפשרויות שכן פרקטים הפכו בשנים האחרונות לתחום שמושך רבים מאתנו. לכן יש טעם לברר את הדברים לעומק ולבחור חנות מובילה, מקצועית וכזאת שתיתן לכם את השירות הכי טוב שאפשר.

האם המחיר כולל גם התקנה?

עוד נקודה שחשוב מאוד להיות מודעים לה כאשר חושבים לקנות פרקט לבית, זו שאלת המחיר. לא בכל מקום המחירים שמציגים לכם כולל גם את ההתקנה עצמה ולכן חשוב להיות מודעים לעניין הזה ולברר אותו לעומק. אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם משלמים הרבה יותר ממה שתכננתם, אתם צריכים לבדוק היטב האם המחיר כולל גם את ההובלה של הפרקט לבית הלקוח ואת התקנתו. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

ריבית משכנתא ממוצעת

ריבית משכנתא ממוצעת

גובה הריבית הממוצעת שמשלמים בדרך כלל על משכנתא נע באזור ה-4 עד 5 אחוזים, אם כי לא ניתן לומר בוודאות כמה ריבית תצטרכו לשלם, שכן

קרא עוד »

מסנן אור LT – למה הוא משמש?

ברשותכם לול עופות? זה מעניין, אבל תרנגולות גדלים כמו צמחים. הם צריכים את האור המדויק, את השעות המדויקות של האור ואת השעות של החושך. האור

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה