איך ניתן לבצע גיוס כספים מוצלח?

גיוס כספים

ישנם מקרים בחיים בהם אנו מעוניינים לסייע לאנשים או לקבוצות מוחלשות ולפעמים הדרך הטובה ביותר לעשות את זה היא על ידי גיוס של סכום כסף שיביא לשינוי כלשהו. כל מי שאי פעם ניסה לגייס כסף למטרות מסוימות גילה כי בנקודות שונות זו יכולה להיות משימה בהחלט מאתגרת, במיוחד בשל ריבוי הקמפיינים שהופכים את הציבור למעט אדיש אליהם. עם זאת חשוב מאד להבין כי גיוס כספים שנעשה בצורה נכונה ואיכותית בהחלט יכול להביא תוצאות טובות וזה בהחלט משהו שניתן ללמוד. הנה כמה טיפים שאולי יעזרו לכם בפעם שתהיו לקראת גיוס כספים לכל מטרה שהיא.

פנייה לקרנות סיוע

ראשית, אפשר לנסות ולפנות באופן ישיר לקרנות מימון שהן למעשה מקורות גיוס כספים לעמותות. יכול להיות מאד שאחת מן הקרנות הללו מעניקה סיוע כספי למטרות שדומות או קרובות למטרה שלכם ועל כן הם ישמחו להעניק לכם את מלוא הסכום או סכום חלקי וזאת בהחלט התחלה טובה. אם אתם לא יודעים איך לגשת לקרנות הללו, מומלץ בהחלט להיעזר במומחים ובגופים המקשרים בין קרנות לעמותות או יחידים העוסקים בגיוס כספים למטרות שונות.

הד-סטראט

דרך מצוינת נוספת לגיוס כספים מהיר היא גיוס המונים. בדרך הזו תוכלו לפרסם קמפיין כלשהו לגיוס כספים ופשוט לשתף את ההמונים דרך הרשתות החברתיות במטרות שלכם ולקרוא להם להצטרף אליכם. המציאות מוכיחה פעם אחר פעם כי מטרות חשובות ונעלות זוכות להתייחסות גדולה ולרוב אנשים מצליחים לגייס את הסכומים אליהם כיוונו מהר מאד.

פנייה לסלבים ומשפיענים

שוב, אם יש לכם מטרה חשובה ונעלה, יהיה לכם הרבה יותר לגייס תומכים שינסו לעזור לכם. תתפלאו כמה סלבים ומשפיענים מזדהים באופן מיוחד עם מטרות שונות ואם תצליחו למצוא את האדם המוכר הזה שיתמוך במטרות שלכם, זה יקל עליכם בלי שום ספק לגייס סכומים גבוהים במהירות שאפילו לא דמיינתם.

 אם כך זכרו – סיוע בקרנות מימון, גיוס המונים דרך הרשתות החברתיות יחד עם קידום ממומן במידת הצורך ושיתוף של אושיות רשת וסלבס בהחלט יכולים לעזור לבצע גיוס כספים מוצלח.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

דירות גן למכירה במודיעין

דירות גן למכירה במודיעין

אם אתם מעוניינים לרכוש דירות גן למכירה במודיעין  , אתם יודעים שאתם צריכים להכין תקציב מתאים לרכישה זו דירות גן למכירה הן  יקרות יותר מדירות

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה