4 דברים שלא ידעתם על קירות אקוסטיים למשרד

1564508-min

בקרת קול במשרד חשובה מאוד. הייתה תקופה בה בידוד הרעשים של המשרד לא גרם לדאגה כה רבה – כאשר מנהלים היו כלואים במשרדים בודדים שעושים את עבודתם בעוד שהצליל היחיד במשרד החיצוני היה המזכירות, שהקליקו על מכונת הכתיבה שלהם. ומה לגבי 2020?

דברים שלא ידעתם על קירות אקוסטיים למשרד

  1. סביבות המשרדים של ימינו שונות לא מעט מאלו של פעם. תחומי האחריות של העובדים שונים הם, לרוב, בשטף, וכך גם צרכיהם. עובדים מסוימים, עשויים להזדקק לתקשר עם חברי צוות אחרים לעתים קרובות, בעוד שאחרים עשויים להזדקק לשקט מוחלט ולהתמקד בעבודתם, בכדי לבצע עבודה פרטנית.
  2. במקרים רבים, לאותו אדם יהיו שני צרכים בזמנים שונים בהתאם למצב. בעוד שעובדי המשרדים של ימינו מבלים בערך מחצית או יותר מזמנם בעבודות משרדיות, משרדים הם שיתופי פעולה מתמיד, כאשר לעיתים קרובות, עובדים פורצים לצוותים קטנים לדיונים מרוכזים.
  3. בנוסף, רבים מהמשרדים של ימינו פועלים לפי תוכנית רצפה פתוחה או חצי פתוחה, כלומר כולם יכולים לשמוע את שיחות הטלפון של כולם, ומחלקות משוכללות, עשויות לשבש מחלקות שיש בהן יותר צורך בשקט וריכוז. הנה עוד סיבה טובה ומוצדקת, להרכבת קיר אקוסטי.
  4. לבידוד רעש של משרד, יכול לספק את התשובה מדוע נהיה זקוקים לקירות אקוסטיים. בידוד רעש משרדי, יכול לשפר את המיקוד והסיפוק של העובדים, ולהוביל לעלייה בפריון ותוצאות. אך מה הדרך הטובה ביותר לאיתור רעש של משרד מודרני בסביבה של ימינו?

נכון מאוד, קירות אקוסטיים מעוצבים, יהיו הפתרון הראוי לחלל מורעש בזמן העבודה שלכם. תוכלו בנוסף, לעצב את הקיר באיזו צורה שרק תבחרו ולהתאימו לנראות החלל.

שיפוץ חללי המשרד יכול להיות זמן טוב לפתרון הבעיה הזאת, הנכם מוזמנים להתייעץ עם מומחה בתחום על מנת לקבל מידע ומחירים עבור פתרונות שונים לבעיה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

איטום גגות

איטום גגות

איטום גגות זו אומנות מודרנית של טיפוח המרחבים בה אנחנו חיים – כך שיישארו ויתמידו בחוסן שלהם פשוט להיות, ולתמוך אותנו לחיינו הטבעיים, במידת האפשר.

קרא עוד »
מגשי אירוח בהרצליה

מגשי אירוח בהרצליה

כל מי שביקר בהרצליה בתקופה האחרונה לא היה יכול להתרשם משני דברים מרכזיים. האחד זה העובדה כי הרצליה היא בית לכמה מחברות ההייטק המובילות בארץ

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה