קידום באינסטגרם – את מי זה יכול לקדם?

הרבה פעמים אנחנו נחשפים לפוסטים מסוימים באינסטגרם דרך אושיות רשת או דרך מפורסמים מתחומים שונים. אנו נוטים לחשוב שפוסטים אלו, מתאימים בעיקר לקהל מסוים, למשל לבני נוער או לחבר'ה שחשוב להם לראות ולדעת מה בדיוק אותם אנשים חושבים ואומרים. 

אך האמת היא, אינסטגרם הוא כלי שיכול לעזור לקידום, לא רק של אושיות רשת ומפורסמים ע"י קניית עוקבים, אלא גם של גורמים נוספים כמו למשל אנשי עסקים, חברות, ארגונים, בעלי מקצוע ועוד. אינסטגרם הוא בדיוק כמו כל רשת חברתית אחרת כמובן, וכן כמו גוגל לצורך העניין. הוא מאפשר לנו לקדם מוצרים, שירותים וכן את העסק עצמו אם אנחנו מעוניינים בכך. 

קידום באינסטגרם הוא מאוד חכם ואפקטיבי, שכן אנחנו יכולים לייצר הרבה מאוד סרטונים או תמונות ואמצעים אחרים שיכולים לשרת אותנו בשביל לחשוף את העסק שלנו בפני גורמים שונים, כפי שאנחנו מעוניינים. חשוב להבהיר, כל זה נכון, בתנאי כמובן שעושים את זה בצורה חכמה. 

איך בונים קידום בצורה נכונה

בשביל לקדם עסק או כל דבר אחר באינסטגרם, אנחנו צריכים לדעת תחילה למי אנחנו פונים, מי הקהל אליו אנחנו מכוונים וכיצד הקידום אמור לגרום להם לרצות לרכוש מוצרים או שירותים שלנו. מעבר לכך, הרי שהקידום אמור לעזור לנו להראות צדדים שונים של בית העסק, בין אם זה דרך המסר שאנחנו מעבירים ובין אם זה בדרכים אחרות. 

חשוב מאוד שאנחנו נייצר קידום שמתאים לקהל היעד, בין אם זה בשפה ובין אם זה בדרכים אחרות. אנחנו צריכים לייצר קידום שידבר אליהם, הן בשביל לעורר את תשומת ליבם והן בשביל שהם יבצעו פעולה כזו או אחרת, כפי שאנחנו רוצים שינקטו מולנו. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה