צילום אירועים: הכסף דווקא לא קובע

צילום אירועים

מתככנים אירוע ורוצים שתישאר ממנו מזכרת? באמת חשבתם לרגע לוותר על הזמנת שירותיהם המקצועיים של צלמים רציניים? אם כך, כדאי שתדעו שאין בכך טעם. אומנם כל האורחים שלכם יגיעו עם הטלפונים הניידים שלהם ולכן תהיה להם גם אפשרות לצלם, אך יחד עם זאת, זה לא באמת משתווה לצילום מקצועי. כמו כן, אם עד היום הייתם בטוחים שהמחיר קבוע, כדאי שתדעו שהיום אפשר למצוא צלמים מעולים במחירים נוחים. במילים אחרות, צילום אירועים: הכסף דווקא לא קובע כמו שחשבתם! אין זו חובה לשלם מחיר מופקע או להסכים לכל סכום שדורשים מכם וכל שעליכם לעשות זה לבדוק אל מי אתם פונים.

מה כוללים שירותי הצילום?

כשמדברים על תחום כמו צילום של אירועים צריך להבין שלא כל צלם מציע ללקוחותיו בדיוק את אותו הדבר. יש אנשים שבתחום הזה מציעים רק את הצילום עצמו ומקסימום את שליחת התמונות אח"כ במייל, אך יש גם צלמים שיציעו לכם הרבה מעבר. לדוגמא, יש צלמים שיוכלו להעניק לכם גם שירות כמו:

  • הכנת אלבום מודפס עם כל התמונות הנבחרות
  • הגדלה של תמונות
  • הכנסה של פוסטר או אפילו הדפסה של תמונה או שתיים על קנבס
  • צילום של מגנטים לאירועים באירוע עצמו

ולכן, כדי שתבחרו בקלות רבה יותר לאיזה צלם אתם פונים, אנחנו מציעים לכם לבדוק שאתם מבינים על מה בדיוק אתם עומדים לשלם.

שימו לב להמלצות

צילום אירועים: הכסף דווקא לא קובע, אבל ההמלצות וההתרשמות האישית כן. תוהים מה זה אומר? פשוט מאוד, שכדאי לכם לראות תמונות אשר צולמו על ידי הצלם שאליו חשבתם להתקשר ובנוסף לכך, כדאי לכם גם לברר שאכן מדובר על איש מקצוע מומלץ. לא כל איש מקצוע מהתחום הזה מגיע גם עם תודעת שירות גבוהה ואין ספק שכאשר מדברים על צילום של אירועים זו נקודה שאי אפשר להתפשר עליה. הצלם שלכם חייב להגיע בזמן, להיות אדיב וגם לתפוס את הרגעים הכי מרגשים שיש בחגיגה כי בסופו של דבר מה שנשאר מכל אירוע אלה התמונות היפות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה