מהו ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים?

1791008-min

מהנדסים הם אנשי המקצוע המבוקשים ביותר בארץ ובעולם משום שהם אחראיים על תכנון בנייה ופיתוח של מגוון מבנים. מהנדסים אמונים על תכנון ובניית מרחבים וחללים בכל מקום אפשרי. בניינים גבוהים, מבני מגורים, גורדי שחקים, חללי עבודה, ושאר מרחבים כולם חייבים מהנדסים מומחים שיתכננו ויוציאו לפועל כל תכנית הנדסית רצויה.

האחריות והביטוח

חשוב לדעת שעל מהנדסים רובצת אחריות כבדה גם מבחינת התאמת המבנה לצרכים של הסביבה ושל המרחב וגם מבחינת בטיחות המבנה. בין היתר חשוב שלמהנדס תהיה מקסימום אחריות מקצועיות ופוליסות ביטוח שתכסה אותו מכל הכיוונים. כך אפשר להנות מביטוח למזמין העבודה ולצד שלישי רלוונטי.

למי מתאים ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים?

כידוע, יש לא מעט דוגמאות לבעיות או תאונות שהתרחשו במבנים שתכננו מהנדסים . ובמקרים של קריסת רצפה, קריסה של גג או גשר –  כזה כל עולמו של איש המקצוע יכול לחרוב עליו. כך למשל בהתמוטטות של בניין או נזק שנגרם לסביבה – הן לאחר הבניה והן בזמן הבנייה.

כדי להיות בראש שקט חשוב שכל מי שנמצא בענף הבנייה וההנדסה יתאים לעצמו ביטוח על ידי סוכנות ביטוח מומחית שיש בה אנשי מקצוע שיכולים להתאים פוליסה מתאימה למהנדסים.

באמצעות פוליסה נכונה תוכלו למנוע תביעות רשלנות שיתבעו סכומי עתק ופיצויים כמו גם לפצות עובדים במקרה של תאונות עבודה. התאמה של ביטוח אחריות מקצועית תגן על המהנדס ותספק שקט נפשי בזמן התכנון והבנייה. לכן חשוב כבר עכשיו לפנות למומחים בתחום עבור התאמה נכונה של פוליסה מקיפה ורלוונטית.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

עוסק פטור

איך פותחים עוסק פטור

החלטת להקים עסק חדש? קודם כל, שיהיה בשעה טובה! אנשים רבים מעוניינים לצאת לדרך עצמאית ולעזוב את העבודה הרגילה שלהם, אך הם חוששים להגשים את

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה