פשיטת רגל – למה צריך עורך דין לעניין?

פשיטת רגל היא תהליך שבו אדם או חברה פושטים רגל ואינם יכולים לפרוע את חובותיהם. זה יכול לקרות כאשר חברה לא יכולה לשלם את חובותיה, או אם אדם לא יכול לשלם את חובותיו.

נושים הם אנשים או עסקים שהלוו כסף לעסק שלך או לך באופן אישי. יכול להיות שיש להם הסכם הלוואה איתך, ובמקרה זה הם חייבים ממך כסף אם העסק פושט רגל.

על מנת להימנע מפשיטת רגל, הנושים שלך עשויים להיות מוכנים לקבל פחות ממה שהם חייבים בתמורה להחזר לאורך זמן. זה נקרא הסדר חדלות פירעון.

האם ניתן להסתדר בלי עורך דין?

זו שאלה חשובה כי יש הרבה אנשים שחושבים שהם לא צריכים עורכי דין ושהם יכולים לעשות את זה בעצמם.

אבל, המציאות היא שאתה לא יודע מה שאתה לא יודע. ישנן סיבות רבות מדוע אתה עשוי להזדקק לעורך דין. אחד מהם הוא אם אתה עובר פשיטת רגל. אתה צריך עורך דין הסדרי נושים שיעזור לך לנווט במורכבות של דיני פשיטת רגל.

הסיבות העיקריות שבגינן יש לפנות אל עורך דין העוסק בפשיטת רגל

פשיטת רגל, או תהליך פירוק נכסים להחזר נושים, היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר להגשה לעורך דין.

עורך דין חדלות פרעון בירושלים יכול לעזור לך להגיש את התיק ולנהל משא ומתן עם הנושים כדי לקבל בחזרה כמה שיותר כסף. הם גם יכולים לעזור לך למצוא דרכים לשלם את החוב מהר יותר.

אם המצב האישי שלך השתנה ויש לך סוגיות משפטיות חדשות הדורשות מומחיות של עורך דין, אל תהססו להתקשר לאחד בטלפון או לקבוע פגישה במשרדו.

סיבות נוספות:

  • יש לך הרבה חובות שלא ניתן להפטר במקרה פשיטת הרגל שלך
  • אינך בטוח מה הם הזכויות שלך וברצונך לבחון את האפשרויות שלך עם עורך דין
  • אתה רוצה להגן על עצמך מפני נושים שעשויים לנסות לנצל אותך במהלך התהליך

לסיכום

בחדלות פירעון רשאי החייב להגיש בקשה לפשיטת רגל בתנאים מסוימים. על מנת להגן על זכויותיך כנושה, אתה זקוק לייעוץ משפטי מקצועי. זה יעזור לך לקבוע מהן האפשרויות העומדות בפניך וכיצד כדאי להמשיך בתיק שלך.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה