מה כולל תהליך ניקוי לאחר שריפה?

תהליך ניקוי לאחר שריפה

שריפות הינן הסיוט הגדול של בני האדם. האש שורפת ומכלה את כל הנקרה בדרכה ללא רחמים וללא התחשבות, היא גורמת לנזקים קשים הכוללים פיח וריח בכל המערכות הקיימות באזור המבנה ומשתקת את הפעילות התקינה שלהם. נזקי האש גורמים לכך שלא ניתן יהיה לשהות במבנה גם לאחר כיבוי השריפה במידה ולא שיקמו את הנזקים ולא ניקו את המקום כמו שצריך לאחר שהאש כבתה.

מה קורה למבנה לאחר שריפה?

קודם כל חשוב להבין למה האש גורמת כאשר היא משתוללת ללא רחם. השריפה הינה מקור חום הרסני ביותר והיא גורמת לריאקציות כימיות אשר יוצרות משקעים הרסניים בכל מבנה. כמו כן, יש לתוצרי השריפה השפעות הרסניות מאוד על מבנים וכל מה שהם כוללים – תכולה, ציוד, רהיטים וכן הלאה. תוצרי האש נחשבים למזהמים ביותר ויכולים להמשיך ולגרום לנזקים גם לאחר שהאש כבר אינה משתוללת.

ניקוי לאחר שריפה – למה זה כל כך חשוב?

חשוב לציין כי כל הנזקים שהוזכרו לעיל ימשיכו ויהרסו את המבנה בכל עת כל עוד שלא יערכו בו שיקום נזקים רציני ויסודי. ויתרה מכך, בכל שעה שעוברת, הולך וגדל היקף הנזק לתכולת הבניין ולבניין עצמו. ולא רק זאת, אלא במידה ומדובר בבניין עסקי כמו חנות, מפעל או מבנה משרדים, הרי שהנזק גדול אף יותר מכיוון שהפעילות העסקית מושבתת אף היא בכל הזמן בו לא ניתן לשהות במבנה בעקבות נזקי השריפה.

תהליך ניקוי לאחר שריפה – כך זה עובד

חברת ניקיון שפועלת בתחום ניקוי לאחר שריפה היא הכתובת המתאימה לפנות אליה לאחר שהמבנה שלכם ניזוק מאש. החברה עוצרת קודם כל את התפשטות הנזקים ומייצבת אותו על ידי נטרול מזהמים, ולאחר מכן פונה לתקן את כל הדרוש תיקון.

למדו מה תפקידם של יבשני לחות

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

וילונות חשמליים

מה זה וילונות חשמליים?

וילונות חשמליים אלו הם וילונות אשר ניתן לשלוט בהם מרחוק, בניגוד לווילונות רגילים, שצריך להזיז עם הידיים. לא רק שאפשר לשלוט בווילונות חשמליים עם שלט

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה