פארק בבלי – כל מה שחשוב לדעת על הפרויקט

פארק בבלי

האדריכלית גל נאור, אשר אמונה על תכנון ועיצוב פרויקט פארק בבלי, מביאה עמה ניסיון רב שנים בתכנון פרויקטים בניו יורק ובאזורים אחרים בארה״ב. העיקרון המנחה שהוביל אותה בעיצוב הדירות בפרויקט הנו יצירת 4 דגמי דירות אשר מבוססים על אש, אדמה, אוויר ומים.

הייחודיות של הפרויקט לא טמון רק במיקום המרכזי, בסמוך לשכונת בבלי המוכרת והוותיקה, אלא גם בהקפדה על סטנדרט בניה אקולוגי ברמה הגבוהה ביותר, וזאת לצד מיקום בלב של פארק ירוק, עם שפע של עצים וכל מה שצריך כדי ליהנות מאיכות חיים גבוהה ללא פשרות.

מיקום מרכזי וסטנדרט בניה גבוה

פארק בבלי נחשב לפרויקט מדהים לא רק בעבור אלו שמחפשים אחר פרויקט מרכזי ואיכותי למגורים, אלא גם בעבור משקיעים שמחפשים אחר השקעה סולידית לטווח הארוך. אם תרצו להתרשם מהפרויקט ולהבין במה מדובר בדיוק, נמליץ לכם להגיע למקום ולבחון את עיצובי הדירות, המתקנים והסביבה הירוקה.

לאחר שתגיעו לבקר במקום תוכלו להבין בדיוק במה מדובר ומדוע הפרויקט הזה נחשב כל כך אטרקטיבי למגורים והשקעה, ולא בכדי עשירים רבים ומפורסמים בוחרים לשים את הכסף שלהם ברכישה של דירות בפרויקט – הם מבינים כי מדובר במשהו שפשוט ושווה את הכסף שלהם, והם לא יכולים לטעות עם הבחירה שלהם בו.

משקיעים את הכסף שלכם בפרויקט אטרקטיבי

אם יש לכם סכום משמעותי של כסף שאתם רוצים להשקיע, פרויקט בבלי עשוי להיות הבחירה המנצחת בשבילכם. אתם לא יכולים לטעות עם השקעה בפרויקט, ואנו בטוחים שתהיו שבעי רצון. בכל אופן, הדרך הטובה ביותר לדעת עד כמה הפרויקט מתאים לכם היא פשוט להגיע למקום ולהתרשם. רק כך תוכלו לקבל החלטה מושכלת בנושא.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה