מטבחים זולים עד 4000 ש"ח בלי להתפשר על האיכות – כך תעשו זאת

מטבחים זולים עד 4000 ש"ח בלי להתפשר על האיכות – כך תעשו זאת

המטבח שנמצא בבית שלנו הוא לב ליבו של המרחב הביתי. במקום זה קורות כל ההתרחשויות, לכן אנחנו רוצים שהמקום הזה יהיה נכון לנו מבחינת פרקטיקה, עיצוב, יעילות והמבנה של המטבח. 

עם זאת כיום צריך להשקיע לא מעט כסף על מנת שהמטבח יראה כמו שאנחנו רוצים ויהיה בנוי בצורה המתאימה לנו. אבל עם קצת יצירתיות ומחשבה אפשר לעצב מטבח כמו שרוצים גם בפחות מ 4,000 שקלים. 

אז כיצד עושים זאת? 

בתחילה חשוב לבצע סקר מחירים בין חברות ולהבין איזו חברה מטבחים יכולה לספק לכם מטבח במחיר זול. חברות מטבחים בדרום למשל מאפשרות בניית מטבחים בהתאמה אישית במחירים הרבה יותר משתלמים ממטבחים במרכז. פנייה לחברות כאלו המשווקות מטבחים בדרום, יכולה להוזיל משמעותית את מחירם של אלמנטים כמו: ארונות, דלתות, , חזיתות, שיש, פרזולים ושאר האלמנטים הדרושים למטבח. להמשך קריאה אודות מטבחים זולים עד 4000 שח

עשו זאת בעצמכם 

אחת הדרכים להוזיל עלויות נעשית באמצעות שימוש בשיטת 'עשה זאת בעצמך'. מי שירצה לחסוך כסף בבנייה של מטבח יוכל לבחור להתקין לבד חזיתות, ארונות וחללי אחסון.  כך אפשר לחסוך עלויות. 

בחירת פריטים נחוצים 

לפעמים אפשר לחסוך עלויות על-ידי בחירה של אלמנטים נחוצים למטבח ולא דווקא באמצעות החלפה של כל האלמנטים שיש במטבח. בחירת חזיתות בלבד ודלתות ארונות בלבד יכולה להוזיל משמעותית את מחירי המטבח. גם החלפה של פרזולים חלודים או של ידיות של דלתות הארונות בלבד-  תסייע להוזיל עלויות. כך לא צריך לבצע החלפה יקרה של כל המטבח ובנייה מחדש של המרחב הזה בבית. לסיכום, באמצעות יצירתיות ומחשבה תוכלו לחדש את המטבח או לבנות מטבח חדש בפחות מ 4000 שקלים. מידע נוסף באתר https://www.livorno.co.il/

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ISO 14001
תקן ISO 14001 הוא תקן בינלאומי שקובע תקנות ניהול סביבתי להקניית כלים והנחיית ארגונים לפעולה נכונה (רצויה)...
קרא עוד »
ינו 17, 2021
ייבוש רטיבות מתחת לריצוף – לבחור את האנשים הנכונים שיעשו את זה בשבילנו
כשאנחנו נדרשים לבצע עבודה מקצועית בתחום בבית, הרי שעומדות בפנינו כמה אופציות. אנחנו יכולים לנסות...
קרא עוד »
מרץ 02, 2020
בני ינאי – מנהל בכיר עם ניסיון מוכח
 חיילים כאשר היה אחראי על הגזרה הצפונית כמפקד בכיר. לאחר מכן הוא המשיך לתפקידים בכירים כמו ניהול...
קרא עוד »
דצמ 03, 2020