נוטריון בהרצליה. ממורכז ומקצועי

אם אתם זקוקים לשירותי נוטריון, משרדו של עו"ד רם אפרתי מציע שירותי נוטריון בהרצליה.

בין התמחויותיו של משרד זה תרגום מסמכים משפות שונות ואישור מסמכים. במידה ואתם מתלבטים דעו כי המשרד הינו בעל ותק של למעלה מעשרים שנות ניסיון מה שבין השאר מבטיח מענה יסודי, אמין ובהחלט מקצועי.

עו"ד רם אפרתי, נוטריון בהרצליה, קיבל בזכות חוק הנוטריונים שנחקק בישראל בשנת 1976 את הסמכות המשפטית לפיקוח על תרגום ואישור מסמכים משפה זרה. ובזכות זאת נפתח במשרד ערוץ שירות חדש ובעל ערך.

שירות המשרד כאמור הינו אמין ומקצועי. בין שירותי המשרד תמצאו : שירותי תרגום, הצהרת מתורגמן הנערכת ע"י צד שלישי הבקיא בשפת המקור ואישור שהמסמכים תורגמו ואושרו כהלכה ועל פי חוק.

משרדו של עו"ד רם אפרתי עם אנשי מקצוע מומחים בעלי ידע רב מבחינת מונחים ומושגים מקצועיים לכל תחום בשפות השונות. התרגום לשפות השונות נעשה במקצועיות רבה והדיוק על הפרטים הקטנים.

משרדו של עו"ד רם אפרתי יצר עם השנים קשרי עבודה טובים עם השגרירויות הזרות בישראל. המשרד בסמכותו מעניק ללקוחות המשרד ייעוץ באשר לסוגי מסמכים ואישורים הנדרשים עבור פעולות שונות בהם: אישורי הגירה או ויזות לארה"ב.

בין שירותי המשרד נוטריון בהרצליה, עו"ד רם אפרתי: אישורים נוטריוניים, העתקי מסמכים, תרגום מסמכים משפות שונות, חתימה על חוזי שכירות. נוסף על אלה שירותים נוספים בהם אישור על תרגום מסמכי ממון, תעודות רשמיות – תעודות נישואין/לידה, תרגום צוואות, תרגום מסמכים משפטיים ועוד.

נוטריון בהרצליה, בין שאר סמכויותיו, מאשר בחתימתו את זהות החותם על המסמך ונכונותו. וכן, כי החותם חתם על המסמך מרצונו החופשי.

שימו לב כי על שירות נוטריוני  איכותי לא מתפשרים. כדאי וראוי לבדוק מראש את היקף השירותים המוצע במשרד אליו אתם פונים.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שייק הוא תחליף ארוחה טעים ומזין ועמוס בויטמינים ומינרלים חיוניים. זוהי דרך מצוינת לקבל את מנת התזונה...
קרא עוד »
מאי 18, 2023
הדברה רמת גן
עונת האביב הביאה איתה שמש נעימה אך גם לא מעט מזיקים? מומלץ לפנות בהקדם אל שירותי הדברה רמת גן והסביבה,...
קרא עוד »
דצמ 06, 2020
היתרונות בבנייה ירוקה
בנייה ירוקה צוברת פופולריות במאה ה-21. מגמה זו מובלת על ידי תעשיית הבנייה הירוקה והדחיפה שלה לבנייה בת...
קרא עוד »
דצמ 12, 2022