טבעות נישואין לאישה – המדריך למציע המתחיל

טבעות נישואין לאישה - המדריך למציע המתחיל

כמה אושר ושמחה הוא הרגע שבו מצאת את אהבתך שאיתה תבלה את שארית חייך. הכרתם וגם המשפחות הכירו, החברים והמכרים, שכנים והחברים לעבודה, כולם מחכים שתעשה את הצעד הכל כך מתוק ופשוט תקח את החיים שלכם צעד אחד קדימה.

מתי כדאי להציע נישואין?

כשאין זמן מוגדר ולוחץ, המשימה תהיה קלה יותר להציע נישואין לאהובתך. כמובן שהשאלות המוכרות כמו: "איפה להציע", "את מי להזמין", "איך להפיק את הרגע הנשגב הזה" וכדומה. שאלות נכונות וחשובות אך ההכי חשוב הוא לרצות להציע. הזמן לא בדיוק מחכה לכם.

הרעיונות משתנים מאחד לשני וכדאי, כעצה, לחשוב על הצעה מקורית וייחודית שרק אתה חשבת עליה, מה שיתן את ההרגשה השלמה יותר באירוע היפה הזה כי מי אם לא אתה התאמת את ההצעה בדיוק לבת הזוג שלך.. התרגשות כבדה – מובטחת.

טבעות נישואין – המדריך למציע המתחיל

הרווקים שבינינו וודאי נעים באי נוחות סביב המחשבה על הצעת נישואין שתבוא מתישהו עם החיים ואהובתם. יש את הנסחפים בהצעות כמו שניתן לראות ברשת, יש את הרומנטיים שיעדיפו להציע נישואין בחוף הים או ביער נטול נפש חיה. כל אחד וסגנונו.

מבחינת טבעות נישואין לאישה, חשוב להבין שמחיר הטבעת לא בדיוק יהיה הגורם להרשמת הבחורה כמו שסגנון וצורת הטבעת יעשו לה. חישבו על פן ייחודי ומסויים מאוד בקניית טבעת ונסו לפני כן לדבר עם סביבת הבחורה ולנסות לראות אילו סגנונות היא תאהב. 

כמה עולה טבעת להציע בה נישואין?

מאור תכשיטים מסבירים כי מכיוון שכל אחד וטעמו האישי, לא נוכל לדעת מחירים מדוייקים אך ננסה לענות בערך ולומר שטבעת מכובדת להצעת נישואין, תתחיל מ 300 ₪ עד סביבות ה 2000 ₪ שכך נהוג לקנות בהצעה, כמובן אין חוק בזה וכל אחד לפי ראייתו וכוחו .

ביהדות למשל אין כל ערך לשווי הטבעת, העיקר שתהיה שווה פרוטה אחת ומעלה. הצורך להרשים ולקנות את אהבתה של אישה ביהדות, אינו נמדד לעולם בכסף ולכן צורת דרך חיים ומידות טובות יעשו את ההבדל האמיתי בין מי שתרצה אותך לזו שפחות.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מורה פרטי למדעי המחשב

מורה פרטי למדעי המחשב

אחד המקצועות היותר מבוקשים במוסדות להשכלה גבוהה בעשור זה הוא מדעי המחשב. ענף ההייטק בישראל כבר שנים רבות נמצא בפריחה, חברות סטארטאפ פורחות ותמיד יש

קרא עוד »

מה היתרונות של מרכך ללא מלחים?

מוצרי טיפוח רבים מכילים חומרים בלתי רצויים, אלו אולי משפרים את חווית השימוש, אולי מוזילים את עלויות הייצור ומחזקות קצף וריח, אבל בסופו של דבר

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה