מאיר וילנסקי על עסקים

מאיר וילנסקי על עסקים

מאיר וילנסקי נחשב לאחד היועצים המובילים והמוכרים ביותר בעולם העסקים. כל מי שמעוניין לקדם ולפתח את העסק שלו, חייב להקשיב לטיפים ולעצות השונות, של אחד המומחים הגדולים ביותר בתחום. אחת העצות החשובות ביותר של מאיר, היא להתקדם לעולם המודרני. אומנם רוב העסקים כבר מזמן עברו להתנהל באמצעות המחשב, אך ישנם אל מעט בעלי עסקים שמעדיפים להשתמש בשיטות הישנות של פעם.

מדובר על אותם האנשים שעדיין נוהגים לרשום לעצמם תזכורות ביומן פיזי, תוך כדי שימוש בסימניה ועט. אך עבור כל עסק שרוצה להתקדם לשנת 2019, יש צורך לעבור לעבוד באמצעות המחשב ורשת האינטרנט. ניתן למצוא היום בשוק לא מעט תוכנות שונות, שיכולות לסייע בניהול תקין ומקצועי של העסק.

מאיר וילנסקי – כיצד לנהל את העסק בצורה הפרודוקטיבית ביותר?

כאמור, תוכנה לניהול העסק, יכולה לסייע לכל סוג של עסק להתנהל בצורה יעילה יותר. תוכנה מסוג זה יכולה לשלב יומן פגישות, בשילוב עם מידע לגבי שירות הלקוחות של העסק וניהול חשבונות. התוכנה יכולה אפילו להפיק תלושי שכר, להתחבר לשעון נוכחות וכדומה. זוהי הדרך האולטימטיבית לנהל את העסק בצורה מרוכזת ומסודרת במיוחד. טיפ חשוב נוסף לניהול איכותי ומקצועי של העסק, הוא להשקיע במערכת סליקת אשראי.

היום כבר לא ניתן להחזיק עסק ללא מערכת סליקת אשראי, היות ורוב האנשים רגילים לשלם בכרטיס האשראי שלהם. מעבר לביטחון הכללי שתשלום באמצעות אשראי מעניק להם, מדובר גם על לא מעט מבצעים והנחות שונות שחברת האשראי מספקת ללקוחותיה. רוב האנשים יעדיפו לשלם באמצעות כרטיס האשראי שלהם, על מנת ליהנות מכרטיס זוגי לסרט במחיר מיוחד. מעבר לכך, זוהי דרך נוחה לשלם, ללא שום צורך להיסחב עם מזומן או פנקס צ'קים, אשר יכולים תמיד ללכת לאיבוד או להיגנב.

לסיכום,

מאיר וילנסקי מציע לכל בעל עסק לעשות רשימה של כל הצרכים החיוניים עבור העסק שלו. החוכמה היא להתחדש ולהשתנות ברוח הזמן, לכן מומלץ להשקיע במערכת ניהול עסק איכותית וכמובן סליקת אשראי שמתאימה לכל כרטיסי האשראי. בצורה כזו, ניתן להגדיל את כמות הלקוחות וכמובן לתרום לרווחיות של העסק.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מיסוי בינלאומי – על מי זה חל?

המיסוי שאנחנו משלמים על כל מוצרי הצריכה והשירותים הבסיסיים בישראל, מהווה מעמסה על אנשים פרטיים ובעלי עסקים רבים. ואולם לצד זאת, ישנם לא מעט ישראלים

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה