קידום אתרים אורגני בגוגל – 3 טיפים להצלחה

1517636-min

קידום אתרים בגוגל הוא לא עניין פשוט. הוא חשוב מאוד לכל בעל אתר באשר הוא. אבל יש דברים שלא תוכלו לעשות לבד. כי אלו פעולות שרק אנשי מקצוע שמציעים מענה בתחום קידום אתרים אורגני בגוגל יוכלו לעשות עבורכם. אבל בכל זאת רכזנו לכם במאמר מידע רלוונטי בנושא. אולי תוכלו להצליח לעשות פעולות שונות לקידום האתר בעצמכם.

כך מקדמים אתר בגוגל

  • ככל שהאתר שלכם יהיה עשיר יותר במידע ובתוכן מקצועי, כך הוא יקודם אוטומטית בגוגל. הסיבה לכך פשוטה – ככל שיש לאתר יותר תוכן להציע לגולשים, כך גוגל יקדמו אותו יותר. ככלות הכול גוגל מנסה להציע לגולשים תוכן רלוונטי שאותו הם מחפשים. אם גוגל יהיה משוכנע שיש מה לחפש אצלכם, הוא יפגיש את הגולשים עם האתר שלכם. לכן נכון לשלב תכנים מסוגים שונים; סרטוני וידאו, תמונות, מאמרים ועוד.
  • חשוב להפיץ קישורים לאתר שלכם ברחבי הרשת. במיוחד כדאי לשלב קישורים באתרים נחשבים. שימו לב לכך שהקישורים צריכים להיות רלוונטיים וקשורים לתחום העיסוק שלכם. כך שהם אכן יהיו פעילים ויביאו לקידום האתר שלכם.
  • מומלץ מאוד להתאים את האתר למנועי החיפוש. כך שגוגל יוכל לאנקדס את האתר שלכם. אתרים מאונדקסים יהיו נחשבים יותר וגוגל יקדם אותם יותר. כך שאם גולש שהוא לקוח פוטנציאלי שלכם יחפש משהו שיש לכם להציע לו, הוא ימצא אתכם.

אתר חייב להיות רלוונטי ומתוחזק היטב. זה לא פרויקט חד פעמי שאתם משקיעים בו וזהו. יש להעלות תכנים חדשים, לטפל בפניות ולדאוג לעוד ועוד קישורים לכל אורך הדרך. רק כך האתר שלכם יישאר חם ומעודכן, וגוגל ימשיך להציג אתכם במקום נחשב בדף תוצאות החיפוש.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

ביגוד לעובדים

ביגוד לעובדים

ביגוד לעובדים הוא חלק הכרחי מהצרכים אותם כל מנהל עבודה או בעל עסק צריך לספק לעובדיו. ביגוד אינו משמש צורך עבור העובדים בלבד אלא יכול

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה