איך לקחת משכנתא בלי לקרוע את הכיס

1936012-min

כשאתם חושבים על תנאי המשכנתא שהבנק נתן לכם, אתם עלולים להיכנס למלכודת מסוכנת. בגלל שאנשים רבים לא חשבו מעולם את ההוצאות וההכנסות שלהם, הם עורכים חישוב גס ולפי דעתם, הם אמורים להסתדר עם משכנתא כזו, אבל זו טעות חמורה.

חשבון הבנק שלהם לא מאוזן והם לא באמת מודעים לכך, שעל בסיס קבוע, הם בכלל מוציאים יותר ממה שהם מכניסים. את ההפרש הם מכסים על ידי הלוואות קטנות מהבנק. אבל אלו לא נעלמות ועם המשכנתא שהם ייקחו עכשיו הם ידרדרו לבור כלכלי שקשה מאוד לצאת ממנו.

אז איך לוקחים משכנתא בלי לקרוע את הכיס? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך לקחת משכנתא נכון:

קודם כל חשוב להבין שהמשכנתא זו העסקה הגדולה ביותר שאתם עושים אי פעם בחיים שלכם כנראה. תחשבו על זה כמו על מוצר שאתם קונים במאות אלפי שקלים שתשלמו במהלך 20 השנים הבאות.

בגלל זה שלב ההחלטה איזה משכנתא לקחת, באיזה תנאים, מה יהיה בהמשך, האם צפויים לכם עוד ילדים או לא? האם ההכנסות שלכם אמורות לגדול או לפחות? כל זה יעזור לכם לדעת איך לקחת משכנתא מתאימה.

בנוסף נהיה כנים אם נאמר לכם שעולם המשכנתאות והריביות שקשורים בבנק זהו עולם די מורכב ולאזרח הפשוט, בדרך כלל, אין בו שום מושג.

לכן, מומלץ בחום לגשת ליועץ משכנתאות אובייקטיבי, לא ההוא שממונה מטעם הבנק, אלא יועץ עצמאי שיבחן יחד אתכם את ההתנהלות הכלכלית שלכם ואיך אתם הולכים לשלב את זה עם המשכנתא.

היועץ יכול לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים במשכנתא עצמה וגם כאבי ראש ולב בהתנהלות היום יומית שלכם אחרי שכבר לקחתם משכנתא.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מסחר בשוק ההון

כך תתחיל לסחור כמו הגדולים

חולם על מסחר בשוק ההון? מקווה להתחיל להרוויח סכומים גדולים של כסף כמו הגדולים? בוא ותקרא כיצד להתחיל את הדרך בצורה הנכונה, כדי שאכן תצליח

קרא עוד »
ארונות

ארונות הזזה או ארונות פתיחה?

מתקשים להחליט האם לבחור בארונות הזזה או ארונות פתיחה? בכדי לעשות לעצמכם קצת סדר ולהבין טוב יותר את היתרונות והחסרונות של כל אופציה, יהיה כדאי

קרא עוד »
השקעה סולידית ונזילה

השקעה סולידית ונזילה

השקעה סולידית ונזילה, מתייחסת לנכסים שניתן להמיר אותם בקלות למזומנים. נכס שניתן להמיר אותו בקלות למזומן, דומה למזומן עצמו מכיוון שניתן למכור את הנכס עם

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה