איך קונים ביטקוין

1963105-min

אם אתם רוצים להשקיע בביטקוין, ברכותינו. מדובר בתחום מרתק שככל שתצללו פנימה יותר, תגלו הזדמנויות נוספות שקשורות לעולם המתפתח הזה של המטבעות הדיגיטליות.

חשוב להבין שביטקוין ושאר המטבעות הדיגיטליים שיש בשוק מייצגים לאו דווקא את המטבע עצמו, אלא טכנולוגיה גאונית שיכולה לשנות תחומים רבים בעולם ושלשם כך היא נועדה.

את'ריום למשל זו פלטפורמה שהמטרה שלה היא שונה לחלוטין, לא מטבעות, ישנם חברות סטארט אפ רבות שהוקמו כדי לפתח מוצרים על בסיס הטכנולוגיה הזו.

אז איך קונים ביטקוין? מה האפשרויות שלכם? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

איך קונים ביטקוין?

כדי לרכוש ביטקוין אתם צריכים ראשית לרכוש את הידע וההבנה בעולם המטבעות הדיגיטליות. מהניסיון שלנו, ברגע שתבינו איך הדבר הזה עובד, אולי בכלל לא תרצו את הביטקוין אלא מטבע חדש אחר שנראה לכם יותר מבטיח.

זה לא שבביטקוין אי אפשר לייצר רווחים, אולם מטבע הדברים סכומי ההשקעה בו הם גבוהים שכן מדובר במטבע הדיגיטלי החזק ביותר בעולם, לכן, סכום ההשקעה אינו נמוך.

כדי לרכוש את המטבע יש לכם כמה אפשרויות. אתם יכולים לקנות בבורסה הבינלאומית, אלו זירות מסחר שמתנהלות גם דרך האונליין בהם אתם יכולים לרכוש מטבע או חלק ממטבע בהתאם לכללי המסחר.

אופציה נוספת היא לקנות באתרי מסחר של מטבעות דיגיטליים. בררו על אתר מסחרי ידוע, שם תוכלו להיכנס ולמצוא סוחרים שימכרו לכם ביטקוין, כמובן תוך לקיחת עמלה על העסקה בהתאם לסכום.

אופציה נוספת היא לקנות את הביטקוין מחברה מוכרת בארץ שמוכרת מטבעות דיגיטליות. גם כאן יגבו עמלה של כמה אחוזים על העסקה לפי גובה הסכום. חשוב רק לבדוק שאכן מדובר בחברה מוכרת בתחום עם מוניטין.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

צילומי תדמית לעסק

צילומי תדמית לעסק

היום כבר אין שום ספק, כי צילומי תדמית לעסק מהווים חלק מרכזי בתהליך השיווק והקידום של כל חברה, ארגון ובית עסק. אין זה משנה מהו

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה