רולקס – הבחירה של מטפסי האוורסט

רולקס

המטפסים הראשונים על האוורסט, אדמונס הילרי וטנזינג, עשו שימוש בשעוני רולקס במהלך הטיפוס שלהם אל ההר. הם בחרו דווקא ביצרן הזה מסיבה אחת פשוטה. רולקס יודעת לייצר שעונים תוך כדי שהיא שמה דגש מרכזי על איכות, יוקרה ודיוק בתנאי קיצון. החברה תחילה כיוונה למשתמשים שעושים שימוש בשעונים בתנאי קיצון, ובהתאם לכך יצרה את השעונים שלה כך שיעמדו בתנאים אלו.

שעוני רולקס – מתאימים לתנאי קיצון

כפי שנאמר, השעונים של רולקס נוצרו תוך כדי שהיצרן עשה מאמצים להתאים אותם לשלל תנאי קיצון שונים. כתוצאה מכך השעונים מסוגלים להתאים לצלילה בעומק משמעותי, צניחה, טיסה וטיפוס על הרים. השעונים מסוגלים להתמודד בתנאי הקיצון הללו ולהורות בצורה המדויקת ביותר על השעה בכל רגע נתון. רולקס הייתה הראשונה ששמה דגש על האספקט הזה. בחרו שעון רולקס בקטלוג של שניידר תכשיטים ושעונים.

היצרן הראשון עם כרונומטר בשעון יד

עניין נוסף שנרצה להזכיר בכל הנוגע אל שעוני רולקס זה עצם כך שמדובר בשעונים הראשונים עם כרונומטר. השעונים של היצרן הזה אפשרו לטייסים, צוללים ואנשים אחרים בתנאי קיצור להיחשף למחוגות נוספות ולקרוא על לוח השעות פרטים נוספים שהיו מאוד חיוניים עבורם. דבר זה הועיל רבות להפיכת רולקס למותג מהמוצלחים ביותר בעולם, כאשר הוא דורג בין 100 המותגים החזקים ביותר והסיבות מובנות.

שעונים שהופכים לפריטי אספנים

חלק מהשעונים של רולקס, כדוגמת דגם דייטונה, הופכים לשעוני אספנים. הסיבה לכך זה עצם היותם מופיעים בסרטים ומאוזכרים תרבותית. פול ניומן עשה שימוש בשעון דייטונה וכך מאוחר יותר הדגם נקרא על שמו והפך לפריט חובה בעבור כל אספן רולקס. לצד זאת ישנם דגמים נוספים של החברה, כמו אויסטר, בו עשה שימוש ג׳יימס בונד והדבר הפך את השעון למאוד נחשק.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה חברה לייעוץ משכנתאות יכולה לחסוך לכם?
בעזרתה של חברה לייעוץ משכנתאות תוכלו לחסוך סכומים משמעותיים למדי של כסף. יתאפשר לכם לחסוך אפילו מאות...
קרא עוד »
ינו 11, 2021
הסעות לאירועים הן עניין מרכזי הן לאורחים והן למארחים. אבל בעזרת האפליקציה הזו היא הופכת נוחה מאוד...
קרא עוד »
אוק 19, 2022
קורות חיים למנהל מכירות
רוצים למצוא משרה מעולה בתחום המכירות? הכנה של קורות חיים למנהל מכירות תהיה נדבך משמעותי בניסיונות...
קרא עוד »
מאי 01, 2021