למה חשוב לבחור נעלי כלה ולא סתם נעליים

יום החתונה הוא כנראה היום המאושר ביותר שיש לבני זוג. הוא מהימים היותר שמחים שיכולים להיות וכדאי להתכונן אליו בהתאם. בואו נתמקד על נעליים. איך תוכלו לבחור את נעלי הכלה המתאימות ביותר ליום המאושר בחייכם?

למה חשוב לבחור נעלי כלה ולא סתם נעליים

לא, ממש לא. אל תחשבו אפילו לקנות נעלי עקב לכלה רגילות ושאינן מתאימות לכם. אם אתן רוצות להרגיש הכי טוב בעולם ביום שלכן, קנו את נעלי הכלה שמתאימות לרגליים שלכם ביום עמוס בריקודים, בצילומים, בתיזוזים ובהליכה ממושכת.

אורך שמלת כלה

הדבר הראשון שכדאי לך לקחת בחשבון בבחירת נעלי הכלה שלך, הוא אורך שמלת הכלה. מהבחינה הזו, כדאי לבחור את נעלי הכלה לפני השמלה כדי שניתן יהיה להתאים את השמלה בהתאם. 

ודאי שאת יכולה ללכת זקוף ובנוחות מבלי למעוד על המכפלת או בתוכה. באופן דומה, חשבי על חרוזים וקישוטים על הנעליים – זה עלול לתפוס את החלק התחתון של השמלה שלך, ועלול להוביל לתקלה או קרע.

היזהרי מעקבים גורדי שחקים

זכרי, את תנעלו את הנעליים הללו למשך 12 שעות פוטנציאליות, ובתוך הזמן הזה תהי במצב של  עמידה וריקודים. את תצטרכי את האיזון שלך במהלך היום הזה, במיוחד אם את מרגישה עצבנית ושיש לך סחרחורת, ומעל הכל (תרתי משמע) את לא רוצה להתנשא מעל בן הזוג שלך..

נעלי כלה שטוחות

זה כבר עניין של טעם אבל מומלץ כן לבחור נעל עם סוליה כזו, שלא תכאיב לך בגב. בגלל היום העמוס, חשוב לשמור על שיא הנוחות וזה מגיע בעיקר מהנעליים. נעלי כלה נוחות ואיכותיות, משפיעות על בריאות הגוף ביום המיוחד הזה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה