מחיר מחזור מצברים – יצאנו לבדוק

המחיר של סוללות ליתיום-יון עולה מדי שנה. הסיבה לכך היא שהטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן ונעשים בה שיפורים. עלות הסוללה ב-2014 הייתה בסביבות 0.25$ לקוט"ש, שהיווה זינוק עצום מה-0.13$ לקוט"ש שהיה ב-2010. יש שתי סיבות עיקריות לעלייה זו:

הסיבה הראשונה היא שחלה עלייה בכמות סוללות הליתיום-יון בשימוש ברחבי העולם וכן בגודלן, מה שמייקר אותן לייצור ולהובלה. הסיבה השנייה היא שחלה עלייה במספר הסוללות שנמצאות בשימוש ברחבי העולם, מה שאומר שהן נגישות יותר לצרכנים ולכן ניתן לקנות אותן בזול יותר מבעבר בגלל יתרונות לקנה מידה וניתן להשיג יתרונות לקנה מידה בקנייה בתפזורת כמויות במחירים נמוכים (בשל כלכלות). העליות הללו הובילו גם להפחתת עלויות הייצור עקב יתרונות גודל, מה שאומר שחברות יכולות למכור את מוצריהן במחירים זולים יותר מבעבר.

המחיר של מיחזור מצברים נקבע על ידי הממשלה ועומד כיום על משתנים שונים. עם זאת, ישנן חברות רבות שקבעו מחיר ללקוחות שלהן, ולכן חשוב להבין מה זה אומר.

כמה זה עולה לנו?

כלקוח, ייתכן ששאלת את ממחזר הסוללות שלך אם הם יכולים למכור לך סוללה רזרבית. ייתכן שהם לא יוכלו לעשות זאת מכיוון שהסוללות כבר אינן זולות והמחיר של סוללה חדשה בדרך כלל גבוה יותר ממחירה המשומשת.

אתה יכול לקנות סוללה משומשת באיביי או באמזון אבל אתה צריך לדעת שסוללות אלו הן לרוב מזויפות ועלולות להיות מסוכנות. אתה מעדיף לקנות אחד חדש ממרכז המחזור המקומי שלך כדי שלא תצטרך לדאוג לבריאות או לבטיחות שלך, נכון?

אבל אין דרך ללקוח רגיל כמוך לגלות אם הממחזר שלו לגיטימי או לא. הם לא רוצים לקוחות שמתלוננים על השירותים שלהם. והם גם לא רוצים לקוחות שמביאים סוללות מזויפות – הרבה אנשים עושים את זה! אז כשהחלטנו לבדוק אם לממחזרים סיניים יש בעיות כלשהן עם סוללות מזויפות, היינו צריכים עזרה מכמה עובדים במקומנו.

לקבלת הצעת מחיר >>>

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

קורס נדל"ן

קורס נדל"ן

קורס על נדל"ן, ייקח אתכם למסע מרתק שבו תכירו מקרוב את המושג נדל"ן, ותוכלו לראות מקרוב, מדוע אנשים כה רבים בעולם, נמשכים לאחד מהמקורות המרתקים

קרא עוד »

4 טיפים לבחירת פרקט לבית

החלטתם שאתם רוצים לקנות פרקט חדש הביתה? אתם עושים שיפוצים ובפעם הראשונה בחייכם אתם מוותרים על ריצוף רגיל ומעדיפים פרקט? אם כך, אתם צודקים. פרקטים

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה