מחיר מחזור מצברים – יצאנו לבדוק

המחיר של סוללות ליתיום-יון עולה מדי שנה. הסיבה לכך היא שהטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן ונעשים בה שיפורים. עלות הסוללה ב-2014 הייתה בסביבות 0.25$ לקוט"ש, שהיווה זינוק עצום מה-0.13$ לקוט"ש שהיה ב-2010. יש שתי סיבות עיקריות לעלייה זו:

הסיבה הראשונה היא שחלה עלייה בכמות סוללות הליתיום-יון בשימוש ברחבי העולם וכן בגודלן, מה שמייקר אותן לייצור ולהובלה. הסיבה השנייה היא שחלה עלייה במספר הסוללות שנמצאות בשימוש ברחבי העולם, מה שאומר שהן נגישות יותר לצרכנים ולכן ניתן לקנות אותן בזול יותר מבעבר בגלל יתרונות לקנה מידה וניתן להשיג יתרונות לקנה מידה בקנייה בתפזורת כמויות במחירים נמוכים (בשל כלכלות). העליות הללו הובילו גם להפחתת עלויות הייצור עקב יתרונות גודל, מה שאומר שחברות יכולות למכור את מוצריהן במחירים זולים יותר מבעבר.

המחיר של מיחזור מצברים נקבע על ידי הממשלה ועומד כיום על משתנים שונים. עם זאת, ישנן חברות רבות שקבעו מחיר ללקוחות שלהן, ולכן חשוב להבין מה זה אומר.

כמה זה עולה לנו?

כלקוח, ייתכן ששאלת את ממחזר הסוללות שלך אם הם יכולים למכור לך סוללה רזרבית. ייתכן שהם לא יוכלו לעשות זאת מכיוון שהסוללות כבר אינן זולות והמחיר של סוללה חדשה בדרך כלל גבוה יותר ממחירה המשומשת.

אתה יכול לקנות סוללה משומשת באיביי או באמזון אבל אתה צריך לדעת שסוללות אלו הן לרוב מזויפות ועלולות להיות מסוכנות. אתה מעדיף לקנות אחד חדש ממרכז המחזור המקומי שלך כדי שלא תצטרך לדאוג לבריאות או לבטיחות שלך, נכון?

אבל אין דרך ללקוח רגיל כמוך לגלות אם הממחזר שלו לגיטימי או לא. הם לא רוצים לקוחות שמתלוננים על השירותים שלהם. והם גם לא רוצים לקוחות שמביאים סוללות מזויפות – הרבה אנשים עושים את זה! אז כשהחלטנו לבדוק אם לממחזרים סיניים יש בעיות כלשהן עם סוללות מזויפות, היינו צריכים עזרה מכמה עובדים במקומנו.

לקבלת הצעת מחיר >>>

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיהו יועץ פנסיוני אובייקטיבי? ומי זקוק לו?
אמנם הוא רק יועץ, אבל הוא יכול לעשות את ההבדל בין פנסיה רווחית לפנסיה דלה ולא משתלמת. יועץ פנסיה אמור...
קרא עוד »
אוק 29, 2020
טונרים למדפסת hp – איפה אפשר לקנות
עסקים רבים, גדולים וקטנים, מחזיקים ברשותם מדפסות אשר עובדות עם טונרים. זאת להבדיל ממדפסות אשר משמשות...
קרא עוד »
אוק 20, 2020
טריידסטיישן – מה צריך לדעת על מערכת חכמה למסחר בשוק ההון?
רבים שמנהלים מסחר בשוק ההון מחפשים דרך לצמצם סיכונים ובכך לאפשר מסחר בטוח יותר ורווחי הרבה יותר. כיום...
קרא עוד »
ספט 30, 2020