האם חוזה העבודה שלכם עובד בסתירה לחוק?

הסכם עבודה

אתם חושבים שיש מספר פרטים בחוזה העבודה שלכם שעומדים בניגוד לחוק? צריך להבין שישנם לא מעט מקרים שבהם ניתן להבחין בתופעה הזו שבה המעסיקים מנסים לכופף את החוק כך ולא לפעול לפיו, אלא לפי ראות עיניהם בלבד. בכדי שהזכויות שלכם לא יפגעו, עליכם להיזהר ממקרים שבהם אתם חותמים על חוזה עובדה מהסוג הזה.

אם כבר יצא לכם לעבוד תקופה ממושכת במקום עבודה שבו לא כל הזכויות שלכם מומשו במסגרת הסכם העבודה, אתם יכולים לפתור את המחלוקת על ידי פנייה אל עורך דין בתחום דיני העבודה, כך שיוכל לשפוך אור על הפרשה ולומר לכם מה ניתן לעשות בדיוק.

אל תשכחו את מה שמגיע לכם

לאחר שאתם מצטרפים אל מקום עבודה כזה או אחר, ישנם תנאים וזכויות שהמעסיק חייב לעמוד בהם, ובמידה ולא אתם יכולים לפנות אל עורך דין שיעזור לכם מבלי לחשוב פעמיים. זה כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לפתור את המצב הזה ולמצוא לו פתרון.

שימו לב שלכל מעסיק יש את האינטרסים שלו, ומה גם שלעתים זה יכול להיות מעט קשה להבין את כל הפרטים הקטנים שמצויים במסגרת חוזה העבודה. בשל זאת תוכלו בתחילה להתייעץ עם המעסיק ולשמוע מה יש לו לומר. במידה ולא תהיו מסופקים מהתשובה של המעסיק, תוכלו לפנות אל עורך דין כמובן.

תשמרו על הזכויות שלכם

לפני שאתם מתחילים לעבוד בכל מקום עבודה, יהיה כדאי לכם לקחת את הזמן שלכם בכדי לוודא שאתם לא מוותרים על הזכויות שלכם ועושים כל מה שאתם יכולים בכדי לוודא שאתם אכן יכולים לעשות את העבודה שלכם תוך כדי שתקבלו את כל הזכויות שלכם בסופו של דבר.

תפעלו בסבלנות ותנסו להבין את כל פרטי החוזה שעליו אתם חותמים. אל תחתמו באופן פזיז ומבלי לבדוק את הפרטים עמוקות, שכן אתם עלולים להתאכזב ולגלות שההסכם לא עומד בציפיות שלכם כלל וכלל. כך שתעשו את הצעד הנכון בכל שלב ושלב ותוודאו שאתם תמיד שוקלים מה אתם עושים.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הרצאות וימי עיון מקצועיים בתחומי הניהול המכירות ושירות לקוחות
Lectures and professional seminars for sales management and customer service אנו כחברה לייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי מאמינים כי מכירות...
קרא עוד »
פבר 06, 2021
מה זה הר הביטוח?
מה זה הר הביטוח? ביטוח הוא מוצר שאנשים רבים רוכשים אותו על מנת לבטח את עצמם בתחומים מסוימים. כך למשל...
קרא עוד »
ספט 20, 2021
כמה כסף אפשר לקבל עבור מכירת רכבים לפירוק?
יש שוק ענק למכירת מכוניות גרוטאות. שוק מכוניות הגרוטאות מוערך בשווי של 1.7 טריליון דולר ברחבי העולם...
קרא עוד »
פבר 28, 2023