עיצוב בית בזול כי עיצוב הבית לא חייב להיות יקר

1967945 (1)-min

כולנו חולמים על בית שיראה מעוצב כמו בסרטים, אך לרוב אנחנו לא ממשים את זה בגלל מגבלות תקציב, אך יש לדעת כי תוכלו לעצב את הבית שלכם, כדי שיראה מושלם, ובמיוחד בלי להוציא על כך הרבה כסף. אם גם אתם רוצים בית בעיצוב מושלם ויפה, אז יש לנו 5 טיפים כדי שתוכלו גם ליהנות מבית מעוצב.

1. צרו את התמונות בעצמכם

אם אתם רוצים עיצוב, שיהיה בו את הטעם האישי שלכם, אתם יכולים לעצב את התמונות שלכם. אחת התמונות הפופולאריות היום היא תמונה אחת שמחולקת לשלושה חלקים, ולפיכך אתם לא חייבים לקנות תמונה יקרה כזאת, אלא אתם יכולים ליצור אותה בעצמכם, על ידי כך שאתם מורידים תמונה מהרשת, כזו בלי זכויות יוצרים כמובן, ומדפיסים אותה בשלושה חלקים, ולאחר מכן תולים אותה על מסגרת זולה שנמכרת בכל חנות יצירה. התמונה נראית יקרה מאוד, אך היא בוודאי עלתה לכם פחות מהחנויות.

2. הוסיפו שטיחים לחדרים כדי ליצור חדר גדול יותר

אם אתם רוצים ליצור מראה שטח גדול יותר בחדר שטיחים הם הפתרון שלכם, לדוגמא אתם יכולים לפרוס שטיחים בדוגמאות שונות ובצבעים שונים כדי ליצור אשליית גודל.

3. אל תעמיסו

לא כדאי לכם להעמיס על המדפים שלכם חפצים, לכן אתם יכולים להסתפק באגרטל גבוה ומספר ספרים ליצירת מראה מאופק, כמו כן אתם יכולים לבחור חפצים בגבהים ובגדלים שונים. כמו כן אם יש לכם בבית שטח שאינו מנוצל אתם יכולים להפוך אותו בקלות לפינת קריאה או ישיבה על ידי הוספת פופים או כיסאות.

4. צבעו קיר בחדר בצבע שונה או הניחו טפט.

אחת הדרכים הקלות ביותר כדי להוסיף תעוזה לחדרים היא צביעה קיר אחד בצבע שונה לרוב עז, ולפיכך המקום שהכי מתאים לכך הוא מעל המיטה בחדר השינה, כמו כן ניתן גם להוסיף טפט בדוגמא שונה, אך יש לדעת כי עלות טפט יקרה יותר.

5. קנו ריהוט טבעי

קנו ריהוט טבעי לחדרים שלכם, הצבוע בצבעים ניטרליים והוסיפו חפץ בעל צבע עז כמו כרית או וילון.

קניות און ליין עושים בזולפה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה