הוצאת טופס 4 באיזור תל אביב

1945180-min

כל רשות מקומית קובעת את אופן ההתנהלות שלה בנושא קבלת טופס 4 לצורך אכלוס של בית פרטי או של בניין משותף. ההוראות הללו אינן חלות באופן מדויק בערים שונות אשר סמוכות לתל אביב.

קבלת טופס 4

מפקח בנייה מטפל בביצוע כל המהלכים הנדרשים לאחר שהקבלן מסיים את עבודות הגמר וזאת כדי לקדם את הליך מסירת הדירות לקונים.

מנהל ההנדסה של עיריית תל-אביב-יפו, פועל באמצעות מחלקות הרישוי ואיכות הבניה של העירייה כדי לטפל בהליכים הנדרשים להוצאת מסמך חשוב זה באופן מלא ועל כל רבדיו.

דרישות לקבלת טופס 4

לצורך אישור השימוש במבנה בהתאם למטרתו, למגורים, משרדים מפעלים וכו', יש להציג אישור על אספקת מים, חשמל וטלפון. בנוסף לכך אישורים על כך שהמבנה הוא בטיחותי לשימוש ואינו מסוכן עבור מי שישתמש בו, בהתאם לייעוד שלו.

בשלב הראשון בוחנים את נושא החיבור לתשתיות השונות ללא אכלוס של דיירים ובשלב השני מאשרים אכלוס בהתאם לרמת האיכות של עבודות הגמר התואמות את הדרישות.

אם הכול בוצע על פי ההנחיות בהיתר הבנייה, מועבר אישור לשחרור הערבויות אשר הוגשו בשלב הגשת הבקשה להיתר הבנייה.

טופס 4 עבור בניין משותף

דיירי הבניין יוכלו לאכלס אותו אם הותקנו בו מערכות כיבוי אש אשר עברו בדיקת תקינות של נציגי כיבוי האש, אישור ממכון התקנים על תקינותם של פריטים שונים אשר הותקנו במבנה, אישור ממודד מוסמך על התאמה בין המדידה הנוכחית להיתר הבנייה, אישור מהנדס וקונסטרוקטור על כך שמבחינה הנדסית המבנה נבנה כראוי בהתאם לחוזקם של היסודות,  כפי שנדרש בכתב הכמויות. כמו כן לאחר בדיקה של איכות התשתיות ותקינותן, מערכות אינסטלציה, גז, חשמל, מים וביוב.

למידע נוסף וייעוץ על ידי מומחה פנו עוד היום לגיל קלינגר ייזום פרוייקטים.


Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתיבת עבודה סמינריונית

הדגשים בכתיבת עבודה סמינריונית

בכדי לכתוב עבודה סמינריונית בצורה מוצלחת, צריך לוודא שמצד אחד לא מעתיקים ממקורות מידע בצורה ישירה, ומצד שני מתייחסים בדיוק להנחיות של מנחה העבודה. בדרך

קרא עוד »
ביטוח סיעודי

כך תבחרו ביטוח סיעודי

הביטוח הסיעודי הוא ביטוח המסייע לכל הזקוק לכך להתמודד עם עלויות הטיפולים הסיעודיים. הפוליסה אותה כולנו מכירים היא פוליסת הביטוח הקבוצתית של קופת החולים. אך

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה