רואה חשבון לעוסקים פטורים – איך לבחור חברה נכונה

רואה חשבון לעוסקים פטורים

רוב האזרחים שפותחים תיק כעוסק פטור, הם חסרי ניסיון בתחום העסקי. הם מתחילים בקטן ומקווים לצמוח כלפי מעלה עם הזמן.

הכוונה לעוסקים פטורים

כדי לנהל נכון את העסק ולממש את השאיפה לצמוח, הם זקוקים להכוונה ולליווי שוטף של איש מקצוע שמלווה עסקים קטנים ובינוניים, הן כעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות בע"מ.

לאור המומחיות של רואה חשבון לעוסקים פטורים, הוא מסוגל לסייע לו רבות בניתוב הנכון של העסק, באופן ההתנהלות, בעשיית צעדים כאלו ואחרים ובמקרים רבים גם לייעץ מה לא לעשות, אם הדבר עלול לסבך את העוסק הפטור.

מדובר בעולם שהוא חדש עבור העוסק הפטור ולכן עקב חוסר הידיעה והתמימות, הוא עלול לבצע טעויות מהותיות כמו אספקת סחורה לגורם מסוים שבסופו של דבר לא ישלם, כיוון שהם לא חתמו על הסכם שיתוף פעולה בו הלקוח חתם שיעמוד בכל תשלומיו.

בקרה על הפעילות העסקית

רואה החשבון נמצא בקשר ישיר ורציף עם בעל העסק ומסייע לו לפתור ולקבל החלטות בסוגיות פיננסיות חשובות ומהותיות. הוא גם עוקב במהלך השנה על כלל הכנסותיו כדי לדעת אם הוא אמור לעבור להיות עוסק מורשה, או שהיקפי הפעילות הם מינוריים והם אינם חוצים את הרף שקבעו רשויות מע"מ למעבר זה.

הענקת מלוא המעטפת לעוסקים פטורים

רואה חשבון מקצועי מכיר היטב את אופן ההתנהלות של העוסק הפטור, הוא יכין עבורו דוחות רווח והפסד וינתח אותם עבורו, כדי שבעל העסק ידע ויבין מהן המגמות, היכן הוא מבצע פעילות מצוינת והיכן עליו להשתפר כדי להגיע לתוצאות עסקיות טובות יותר.

הימצאותה של היד המכוונת היא אחד הדברים החשובים ביותר ולכן יש לבחור את הגורם המקצועי הטוב ביותר.

קראו גם: דוח שנתי לעוסק פטור

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה