כיצד לזרז את תהליך העסקת עובדים

תהליך העסקת עובדים

אם אתם מחפשים עובדים, אתם בוודאי יודעים כי תהליך מסוג זה דורש זמן רב והקפדה על בחירת העובדים, האו מפרך ועלול להוליד עמו טעויות בגיוס עובדים – מה שעלול להוביל להפסד של זמן משאבים וכסף.

בשל כך חיפוש מסוג זה עליו להיות יעיל כאשר ישנם כמה דרכים שבאמצעותן ניתן לזרז העסקת עובדים. אז כיצד עושים את זה? הנה כמה טיפים יעילים לכך:

  • פרסום מודעה בלוח דרושים מעולה – חשוב לבחור לוח דרושים נכון וטוב שבו תוכלו לפרסם את הצורך שלכם במועמדים. בחרו לוח דרושים שיש בו את כל מה שדרוש על מנת לבצע סינון נכון של המועמדים כמו סינון לפי גיל, מיקום, תנאי שכר ועוד. בכך תוכלו כבר השלבים הראשונים לסנן את העובדים ולקבל קורות חיים מתאימים יותר לצרכים שלכם.
  • הקניית תגמול לעובדים – נסו לחפש ולגייס עובדים במהירות דרך עובדים קיימים. כיום נהוג לבקש מעובדים קיימים למצוא עובדים נוספים שהם מכירים ומתאימים לתפקידים שאתם מגייסים. כדי לעשות זאת ולגייס עובדים מהר, הציעו תגמול כספי לעובדים אשר יגייסו עבורכם מועמדים חדשים שאף יחזיקו מעמד במקום לאורך שנים ארוכות.
  • חיפוש ברשתות החברתיות – דרך נוספת ויעילה אשר באמצעותה אפשר למצוא עובדים היא באמצעו פרסום מודעה ברשתות החברתיות. כפי שרבים יודעים, הרשת החברתית הפכה למקום שבו כמעט כולם נמצאים והיא מקום שבו גולשים אנשים שעות רבות, ולכן פרסום פוסט אודות הדרישה שלכם לעובדים בקבוצה או בפוסט אישי יכולה לסייע לכם מאד!
  • קיום יום ראיונות מרוכז  – לאחר שיש לכם כמה וכמה קורות חיים ומועמדים פוטנציאליים, מומלץ לקיים יום ראיונות מרוכז אשר בו תוכלו לבחון את כל המועמדים ולהחליט מי מתאים לכם למשרות שאתם זקוקים להם לעובדים. ביום מרוכז תוכלו לחסוך זמן וגם לבצע השוואה בין המועמדים ומכאן לבחור את המועמדים המתאימים ביותר להעסקה.

עשו את כל אלה ותוכלו לזרז תהליך העסקת עובדים ולבחור עובדים בצורה ממוקדת ויעילה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

פירוק רכבים

פירוק רכבים

מתי מביאים רכב לגריטה? אנשים רבים מחזיקים בחניה הפרטית שלהם את הרכב הישן והאהוב שלהם. לפעמים מדובר על רכב שנרכש אי שם בתקופת הצבא, ליווה

קרא עוד »
לימודי אנגלית עסקית

לימודי אנגלית עסקית

עם כל הכבוד ללימודי אנגלית מהאמבטיה או מעיתונים כאלה ואחרים בשפה האנגלית, הרי שאם אתם רוצים ללמוד אנגלית עסקית בצורה מקצועית תצטרכו קורס לימודי אנגלית

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה