גם אתם יכולים לקבל משכורת שלישית – כך תעשו זאת

משכורת שלישית

האם חלמתם פעם על משכורת שלישית? כזו שנכנסת בשקט לחשבון הבנק ממקור מסתורי ומעניק לכם רווחה כלכלית בכל פעם מחדש? 

זה אפשרי ולגלות לכם סוד? להרבה ישראלים יש את זה כבר. אבל כמו שאתם יודעים, כאן בארץ, אנשים לא אוהבים להגיד מה יש להם אלא בעיקר מה אין להם.

אז איך אפשר בצורה ריאלית ופשוטה להגיע למשכורת שלישית? המשיכו לקרוא כדי לדעת. 

משכורת שלישית יש דבר כזה?

אנשים שמחפשים גידול בהכנסות החודשיות זה בדרך כלל כתוצאה מהוצאות לא צפויות, עלייה ברמת החיים, הקושי לוותר על פינוקים שנכנסו לסל הקבוע שלכם ועוד. כך או כך, המצב הנתון הוא שצריך עוד כסף, בין אם זה לכסות את המינוס או כדי שיהיה כסף למה שצריך. 

רוב האנשים פונים לדרך הפשוטה. עוד עבודה, עוד שעות, כשהתוצאה היא, על פי רוב, שחיקה, עייפות וחוסר אונים. 

ברור שהפתרון האמיתי לא נמצא בדמות תוספת של שעות עבודה, גם לא בלקיחת עבודה נוספת או משמרת לילה. הפתרון לטווח הרחוק הוא לרכוש נכס נדל"ן שיניב לכם משכורת חודשית, משכורת שלישית חדשה ונוצצת.

כדי לעשות את זה, תצטרכו הון התחלתי ואיתו תרכשו דירה זולה באזור שבו הביקוש לשכירות גבוה. אם הדירה מספיק גדולה תוכלו אפילו לחלק אותה ולהכפיל את הרווחים. כך, אתם מקבלים משכורת שלישית כל חודש בלי לעבוד. 

אם אתם לא רוצים לדאוג אפילו לבעיות הקטנות שצצות בכל שכירות, אתם יכולים פשוט לשכור ניהול דירות שייקח לכם תשלום מסוים מדמי השכירות, אבל מנגד, הוא ידאג לכם לשוכרים כל השנה ולטפל בכל ההיבטים של הדירה מול השוכרים, ככה בסוף החודש תקבלו את המשכורת המובטחת בלי התעסקות בכלל. 

> קראו באתר של עצמאות כלכלית עמית והגר

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

כתוב/כתבי תגובה