האם כדאי לבצע החזר מס עם חברה להחזרי מס?

חברה להחזרי מס

אתם מרגישים שאתם עובדים קשה ומשלמים המון מיסים? אתם ממש לא לבד בעניין הזה. נטל המס בישראל הוא אחד הכבדים בעולם. מסתבר שהרבה אנשים לא מודעים לעובדה הפשוטה, שהם למעשה שילמו או משלמים מס יותר מכפי שצריך. מי ששילם יותר  מדי מס, יכול להגיש בקשה להחזר. השאלה שחשוב לתת עליה את הדעת היא האם כדאי לבצע החזר מס עם חברה להחזרי מס.

זכאים או לא זכאים, זו השאלה

הרבה מאוד גורמים יכולים להביא לכך שאתם זכאים להחזר מס. כמובן שלא כל שכיר ולא כל עצמי יוכל לקבל בכל שנה החזר מס, אבל כדי לדעת, צריך לבדוק. אם פונים באופן עצמאי למס הכנסה, יכול להיות שיתגלה שאתם זכאים להחזר אבל גם יכול להיות שיתברר שבעצם שילמתם פחות מדי מס ותצטרכו לשלם את ההפרש. כשפונים לחברה להחזרי מס הם יכולים לבדוק את הנתונים שלכם, היסטוריית תעסוקה וכל הסעיפים שיכולים להפחית את המס. לאחר הבדיקה, אפשר לדעת האם באמת זכאים להחזר או שלא זכאים להחזר.

מי שחושש ממס הכנסה, מפסיד

הרבה אנשים חוששים ממס הכנסה ולכן לא מגישים בקשה להחזר מס. כשנעזרים בחברה להחזרי מס, יש מי שמטפל עבורכם בכל דבר, עם כל הטפסים הדרושים להחזר מס, כל הדיווחים וכל מה שצריך כדי לקבל את הכסף שמגיע לכם. ליווי מקצועי, במקום לחשוש, מאפשר לכל אחד לממש את הזכויות. רבים כבר קיבלו בצורה כזאת כסף רב בחזרה.

מה עם העמלה

חברה רצינית להחזרי מס פועלת במודל הוגן של תשלום. כלומר אי אפשר להפסיד. רק מי שנמצא זכאי להחזר ישלם דמי טיפול, עמלה הוגנת מתוך הסכום שהוחזר על ידי מס הכנסה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

נדלן ביוון

למה להשקיע דווקא ביוון?

משקיעים רבים מכל רחבי הארץ בוחרים בשנים האחרונות להשקיע את כספם מעבר לים. ישנן כמה סיבות מרכזיות שגורמות לרבים להתחיל לרכוש דירות דווקא ביוון. הסיבה

קרא עוד »
ביטוח דירה

ביטוח דירה

Hommie מסכימים שכאשר מדובר על הדירה שלכם, מדובר על הדבר החשוב ביותר עבורכם. הבית הפרטי שלכם משמש אתכם לצרכי מגורים נוחים ונעימים. לא מעט אנשים

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה