האם כדאי לבצע החזר מס עם חברה להחזרי מס?

חברה להחזרי מס

אתם מרגישים שאתם עובדים קשה ומשלמים המון מיסים? אתם ממש לא לבד בעניין הזה. נטל המס בישראל הוא אחד הכבדים בעולם. מסתבר שהרבה אנשים לא מודעים לעובדה הפשוטה, שהם למעשה שילמו או משלמים מס יותר מכפי שצריך. מי ששילם יותר  מדי מס, יכול להגיש בקשה להחזר. השאלה שחשוב לתת עליה את הדעת היא האם כדאי לבצע החזר מס עם חברה להחזרי מס.

זכאים או לא זכאים, זו השאלה

הרבה מאוד גורמים יכולים להביא לכך שאתם זכאים להחזר מס. כמובן שלא כל שכיר ולא כל עצמי יוכל לקבל בכל שנה החזר מס, אבל כדי לדעת, צריך לבדוק. אם פונים באופן עצמאי למס הכנסה, יכול להיות שיתגלה שאתם זכאים להחזר אבל גם יכול להיות שיתברר שבעצם שילמתם פחות מדי מס ותצטרכו לשלם את ההפרש. כשפונים לחברה להחזרי מס הם יכולים לבדוק את הנתונים שלכם, היסטוריית תעסוקה וכל הסעיפים שיכולים להפחית את המס. לאחר הבדיקה, אפשר לדעת האם באמת זכאים להחזר או שלא זכאים להחזר.

מי שחושש ממס הכנסה, מפסיד

הרבה אנשים חוששים ממס הכנסה ולכן לא מגישים בקשה להחזר מס. כשנעזרים בחברה להחזרי מס, יש מי שמטפל עבורכם בכל דבר, עם כל הטפסים הדרושים להחזר מס, כל הדיווחים וכל מה שצריך כדי לקבל את הכסף שמגיע לכם. ליווי מקצועי, במקום לחשוש, מאפשר לכל אחד לממש את הזכויות. רבים כבר קיבלו בצורה כזאת כסף רב בחזרה.

מה עם העמלה

חברה רצינית להחזרי מס פועלת במודל הוגן של תשלום. כלומר אי אפשר להפסיד. רק מי שנמצא זכאי להחזר ישלם דמי טיפול, עמלה הוגנת מתוך הסכום שהוחזר על ידי מס הכנסה.

Uncategorized כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים ציוד השקיה לגינה?
כל מי שיש בבעלותו חצר פרטית בביתו, ירצה להשקיע ולטפח אותה בדרכים שונות. חלק יינצלו את האדמה לשתילת עצי...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
למה להשקיע דווקא ביוון?
משקיעים רבים מכל רחבי הארץ בוחרים בשנים האחרונות להשקיע את כספם מעבר לים. ישנן כמה סיבות מרכזיות...
קרא עוד »
דצמ 24, 2020
איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה?
תקופת השואה, הייתה אחת התקופות האכזריות ביותר לעם היהודי ולעולם. כמה עשרות שנים לאחר השואה, החלו...
קרא עוד »
יול 14, 2020