קורס נדל"ן

קורס נדל

קורס על נדל"ן, ייקח אתכם למסע מרתק שבו תכירו מקרוב את המושג נדל"ן, ותוכלו לראות מקרוב, מדוע אנשים כה רבים בעולם, נמשכים לאחד מהמקורות המרתקים ביותר לכסף. הרבה כסף. הנה מה שאתם צריכים לדעת.

קורס נדל"ן

קורס נדל"ן נועד, למי שבאמת רוצה לעשות הרבה כסף אבל חשוב מכך, שהוא מעוניין להקנות לעצמו נכסים לתווכי זמן ארוכים במיוחד.

ישנם גורמים רבים ושונים בענף הנדל"ן למגורים, ואלה כוללים את מנהלי הנכסים, המו"לים, יזמים, בנקים וסוכנויות ממשלתיות, שלא לומר דבר על קונים, מוכרים ושוכרים. אף על פי כן, המובילים האמיתיים בעולם הזה, הם סוכני נדל"ן ומתווכים.

מיהו סוכן נדל"ן?

סוכן הנדל"ן, הוא סוס העבודה של הענף. הוא נעשה איש מכירות ברגע אחד, עורך הדין של הקונה ברגע הבא; הוא אנליסט, יועץ, איש משא ומתן ומשווק; מדי פעם הוא מבצע את שירותיו של שמאי ופקיד הלוואות; הוא מארח את לקוחותיו בלילות ובסופי שבוע, ולעתים קרובות עובד הרבה מעבר לארבעים שעות בשבוע.

מה הוא עושה?

בעיקרון, סוכן נדל"ן עושה מעט מכל דבר. על כך משולמת עמלת נדל"ן צנועה (בתנאי כמובן שהעסקה נסגרת). אין זה פלא, אם כן, שכל כך הרבה סוכנים מחזיקים בתעשייה ומחוצה לה. אין זה גם פלא שהביקוש לשירותיהם נשאר גבוה אפילו בשוק איטי.

ללמוד על נדל"ן בראש שקט

אם חשוב לכם להיות חלק בלתי נפרד מהענף הזה, תהיו בטוחים שרק קורס אמיתי העוסק בנדל"ן, יוכל לשפר את הביצועים שלכם וללמד אתכם כיצד לגשת לכל עסקה.

חשוב מאוד ללמוד על נדל"ן אצל הטובים ביותר ואצל המקצוענים ביותר כמו Payoff. אין ספק שרק כך, תוכלו להגיע למקומות גבוהים בעולם הנדל"ן.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

שמאי להערכת דירה

שמאי להערכת דירה

פעמים רבות, יש צורך בהזמנת שמאי מקרקעין, לצורך הערכת דירה. יכולות להיות לכך סיבות רבות. לפעמים לוקחים משכנתא לצורך שיפוץ, ואז הבנק דורש הערכת שמאי.

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה