תמונות להורדה ללא זכויות יוצרים – מאיפה מורידים?

מאגר תמונות

אם אתם מעוניינים להוריד תמונות ללא זכויות יוצרים, למשל אם אתם עוסקים בפרסום, שיווק, עיצוב גראפי, מכירות ועוד, וודאי ובכדי ליצור רושם, תירצו להוריד תמונות. אך האם אפשר לעשות זאת בחינם?

ניתן להוריד תמונות בחינם

ישנם לא מעט אתרי רשת עם מאגר תמונות של מיליוני תמונות ובכל התחומים, כך תוכלו להעשיר את התוכן שלכם, אנשים שמים קודם לב לתמונה, ורק לאחר מכן למלל. תוכן ללא תמונות להמחשה אף עלול להצטייר כמשעמם, במצב כזה הגולשים עשויים לעבור לאתר מתחרה.

רשימה של אתרים עם תמונות בחינם

הנה כמה אתרים מהם ניתן להוריד תמונות בחינם:

Flickr, Freepik, Gratisography, Splitshire, Life Of Pix, Pic Jumbo, IM FREE, Death To The Stock Photo, StockVault, Gratisography, Pixabay, Stock Up, ויש עוד הרבה אחרים וטובים.

למה לשים לב?

אמנם אלה הן תמונות אותן ניתן להוריד בחינם, אולם כדאי לקרוא את התקנון של האתר. חלקן מציעות הורדת תמונות לשימוש פרטי בלבד, ואם מדובר בתמונות לעסקים, קיימים מקרים שמתחת לתמונה תצטרכו לכתוב למי שייך הקרדיט. גם גרפיקאים נדרשים לעשות זאת, כדי להיזהר מהפרת זכויות יוצרים.

מיליוני תמונות בנושאים שונים

באתרים הללו תמצאו צילומים במגוון תחומים: אנשים, פורטרטים, ילדים, קולינריה, נופים מדהימים, בעלי חיים, תעשייה, סרטים, כרזות, תמונות של שחקנים ידועים שניתן להורידן בחינם, ועוד שפע רב של נושאים אחרים. ראו כאן לדוגמה תמונות להורדה!

ערכן של התמונות

לתמונות ערך רב. הן מושכות תשומת לב, הן ענייניות ומתאימות לנושא עליו אתם כותבים או מפרסמים, הן ממחישות מצבים, הרי כבר נאמר – תמונה אחת שווה אלף מילים, וכל פעם מחדש מסתבר שזה אכן נכון, על אחת כמה וכמה בעולם הווירטואלי. היכנסו לאחד מהאתרים הללו, והורידו עוד היום!

> גם אתם רוצים אתר משלכם? קראו מידע מקצועי ופרטים נוספים על תהליך הקמת אתרים!

,

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

מגשי אירוח בהרצליה

מגשי אירוח בהרצליה

כל מי שביקר בהרצליה בתקופה האחרונה לא היה יכול להתרשם משני דברים מרכזיים. האחד זה העובדה כי הרצליה היא בית לכמה מחברות ההייטק המובילות בארץ

קרא עוד »

אוהלים למכירה

עריכת אירועים במקומות לא קונבנציונאליים, מצריכה היערכות מדויקת של כל הפרטים הרבים שמספקים אירוע במקום לא שגרתי. לפני שאתם מחפשים מהו הדבר החשוב ביותר לאירוע

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה