איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה?

תביעה לפיצויים מגרמניה

תקופת השואה, הייתה אחת התקופות האכזריות ביותר לעם היהודי ולעולם. כמה עשרות שנים לאחר השואה, החלו גופים שונים לבקש פיצויים מהגרמנים על התקופה הנוראית ההיא. איך תוכלו להגיש תביעה לפיצויים מגרמניה?

איך מגישים תביעה לפיצויים מגרמניה?

בני זוג של ניצולי שואה שהלכו לעולמם, יוכלו כעת לקבל דמי פיצויים מממשלת גרמניה, כך לפי הארגון שמטפל בתביעות לניצולי שואה יהודים.

הוועידה שהתקיימה בניו יורק לתביעות על חומרים יהודיים נגד גרמניה, פרסמה הצהרה בה נכתב, כי ברלין הסכימה להמשיך ולשלם פנסיה לבן הזוג שנותר בחיים עד תשעה חודשים לאחר מותו של בן הזוג.

כמה אנשים צפויים לקבל פיצויים

30,000 איש צפויים להגיש פיצויים בעקבות כך, כאשר כ- 14,000 בני זוג, צפויים לקבל את התשלום למפרע, כך על פי סוכנות הידיעות אי.פי.

בעבר, הופסקו תשלומי הפיצויים כאשר נפטר ניצול השואה, מה שלעתים קרובות הותיר את בן זוגם ללא מקור הכנסה עיקרי.

מאז שנת 1952, שילמה ממשלת גרמניה מעל 80 מיליארד דולר בפנסיות ותשלומי רווחה, ליהודים שסבלו תחת המשטר הנאצי.

מה צריך לעשות כדי לקבל פיצויים מגרמניה?

עם השנים, קמו להם גופים משפטיים רבים שעוסקים במתן עצות ועזרה לאנשים שרוצים להגיש טפסים לקבלת פיצויים, ראו באתר פיצויים מגרמניה. עורכי דין רבים ישמחו לעשור לכם למהלך לא קל זה שבסיומו, תוכלו ליהנות מתשלום פיצויים הולם.

תוך כמה זמן מקבלים את הפיצויים?

הכול תלוי בעורך הדין שמטפל לכם בתיק. יש עורכי דין שמכירים את סדר הפעולות שעליכם לעשות, כך שתוכלו דרכם לקבל את הפיצויים שלכם במהירות. העיכוב בתהליכים, לעיתים, גורם לאנשים להזניח את טיפולם בנושא זה. עורך דין מקצועי ידאג גם בפן זה.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
רועי עזרא

רועי עזרא

רועי איש כלכלה אשר שמח לתרום מהידע שלו, קראו ותחכימו

אולי גם יענין אותך...

קבלני שיפוצים בתל אביב

קבלני שיפוצים בתל אביב יכולים להיות יעילים במיוחד לכל מי שמעוניין לשפץ את הדירה שלו. אין זה משנה אם מדובר על דירת יד שניה שנרכשה

קרא עוד »
מהו טיפול C.A.T.?

מהו טיפול C.A.T.?

C.A.T הוא ראשי תיבות של המילים Customized Autism Treatment, שמשמעותן היא טיפול מותאם אישית לסובלים מאוטיזם. את שיטת הטיפול C.A.T פיתחה טלי אנגור, בהכשרתה רוקחת

קרא עוד »

כתוב/כתבי תגובה